Fenerbahçe Beko'dan flaş Sinan Güler kararı
06.08.2019 - 11:51

Fenerbahçe Beko, Sinan Güler ile yollarını ayırdığını açıkladı.

KULÜPTEN AÇIKLAMA YAPILDI: Yeni sezon kadro yapılanması çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe Beko, Sinan Güler ile karşılıklı olarak anlaşmış ve taraflar arasındaki sözleşmenin üçüncü yıl opsiyonunun kullanılmaması kararı alınmıştır. Fenerbahçe Beko’ya 2017-2018 sezonunda transfer olan Sinan Güler, formamızı giydiği iki sezon boyunca yeteneği, tecrübesi ve karakteriyle takımımıza önemli katkılar sağlamıştır. Çubuklu formaya en iyi şekilde hizmet eden Sinan Güler’e, kariyerinin yeni döneminde sonsuz başarılar diliyoruz.

Yorumlar


cenk anadolu efes sinanı almalı
07-08-2019 14:58
Kamil Mataracı Sinan her zaman her yönüyle saygı duyulacak bir insan. Tıpkı Datome gibi. Fakat artık yaşı 36 ve tek bir işi çok iyi yapıyor diyeceğimiz birşeyi yok Dixon'a kıyasla. Bu nedenle Sinan yerine genç oyuncuların süre bulması bence daha önemli, Egehan gibi, Ergi gibi, Tarık gibi.
07-08-2019 13:59
Mertbaba Daha önce de yazmıştım...Gs de kalsa efsane olacakken fbye gelip sıradan bir oyuncu olarak kaldı,hem de en iyi zamanında dolayısıyla bu şekilde hatırlanacak...(hatırlamak için epey uğraşılacak)Efes'e dönseydi para yerine yine olurdu ama 2 yılını heba etti paranın sıcaklığında...Şuan NBA'den Furkan gelse Fb'ye Obra'nın ilk beşinde değil 6.adam bile olamazdı.Nba hadi kader kısmet ama Tbl'yi veya fb'yi tanımıyorsan acımaz kimse sana!Haa Sinan benim için Eurocup'ın büyük ve unutulmaz kaptanıdır ama taraftar acımasızdır...
06-08-2019 21:15
Yokozuna Tebrikler Fenerbahçem. Yerli rotasyonuna Berk uğurlu, Berkan durmaz, Yiğit arslan ve Tolga geçim'i ekleme zekasında bulunamayıp, özellikle savunmada kara delik dixon'la sözleşme uzatıp, çok iyi profesyonel ve tecrübe Sinan'ı da yollamak çok iyi hareket. Tekrar tebrikler. Geçen sezon sakatlıklardan çok iyi ders aldığımızı gösterir bu hareketler.
06-08-2019 19:18
Tolga Obradovici tebrik ederim adam tek başına kendine sorun olan adamı takımına transfer etti hem rakibini zayıflattı hem de adamı 2 yıl çürüttü oysa Sinan'ın hayali Galatasaray'da kazandığı ULEB CUP 'ı Euroleague Şampiyonluğu ile taçlandırmaktı pasaportu Türk olduğu için Obradoviç çoğu maçta yüzüne bile bakmadı acaba Sinan gerçek anlamda Obradoviç hakkında ne düşünüyor merak eden çok arkadaşın olduğunu düşünüyorum bakalım bundan sonraki durağı neresi olacak tahminimce Karşıyaka ona istediği coşkuyu vercektir ayrıca Obra ile hesaplaşma şansını..! biraz uzun yazdım mazur görün :))
06-08-2019 14:35
Space Jam Malesef oyuncularimiz bir turlu istenilen seviyelere gelemiyor, biraz yaklasan ise ileri adim atrmak yerine geriliyor. Obradovic, Ataman, euroleague, Türkiye federasyonu yada milli takım antrönerleri yada basketbolcu aileleri, yada Tğrk oyuncuların mental eksiklikleri yada ne bileyim ülkedeki mevcut sosyoekonomik durum ne ise sorun bulunmalı ve çözülmeli yoksa yakında değil bench, 2. ligden seçilmeye başlanacak milli oyuncular...
06-08-2019 13:47

Yorum Yazın


Tweetlerimiz