Fenerbahçe Beko sezonu açtı
26.08.2019 - 13:14

Fenerbahçe Beko yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Yeni sezonun ilk antrenmanında Başkan Vekili Semih Özsoy ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kemal Danabaş, Simla Türker Bayazıt, Burak Çağlan Kızılhan, Alper Pirşen ve Esra Nazlı Ercan takımı yalnız bırakmadı. Antrenman öncesinde Başantrenör Zeljko Obradovic ve Genel Menajer Maurizio Gherardini, saha ortasında oyuncularla ve teknik heyetle kısa bir toplantı yaptı. Başantrenör Zeljko Obradovic yönetimindeki sezonun ilk antrenmanında yeni transferlerden Leo Westerman, Derrick Williams ve Berkay Candan ile Ali Muhammed, Egehan Arna, Joffrey Lauvergne,  Nikola Kalinic, Jan Vesely, Tarık Biberovic, Efe Ergi Tırpancı ve Ekrem Sancaklı'nın yanı sıra genç takım oyuncuları David Sarper Mutaf, Saadettin Donat, Yiğit Onan ve İsmail Karabilen yer aldı.  
Milli takımlarda bulunan Melih Mahmutoğlu, Gigi Datome, Ahmet Düverioğlu, Kostas Sloukas ve Nando De Colo idmanda yer almazken, bu sporcuların yerine Ivan Buva, Vladimir Stimac, Carl Engstrom, Milan Acimovic, Cukle Fedja, Burak Eşlik ve Oğuz Savaş antrenmana katıldı. Milli oyuncuların takımda dahil olana kadarki süreçte bu isimlerin takımla birlikte idman yapacağı belirtildi.
Takımla birlikte ilk antrenmanına çıkan yeni isimlerden Leo Westermann ve Derrick Williams, FBTV'ye yaptıkları açıklamada Fenerbahçe Beko forması giyecek olmaktan dolayı duydukları heyecan ve mutluluğu dile getirdi.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz