Fenerbahçe Avrupa'nın en büyüğü olmak için sahaya çıkıyor
13.04.2017 - 11:36

Kadınlar Euroleague’de 2016-2017 sezonunun şampiyonu, Rusya'nın Ekaterinburg kentinde başlayacak ve 16 Nisan Pazar günü sona erecek Dörtlü Final maçlarıyla belli olacak.

DIVS Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek organizasyonda Fenerbahçe'nin  yanı sıra Rus ekipleri UMMC Ekaterinburg ve Dinamo Kursk ile Çekya'dan USK Prag  mücadele edecek.

Dörtlü Final'in ilk maçında Fenerbahçe ile ev sahibi UMMC Ekaterinburg  Cuma günü 17.00'de karşı karşıya gelecek. Organizasyonun ikinci maçında ise  Dinamo Kursk ile USK Prag karşılaşacak. Bu maç ise TSİ 19.30'da başlayacak.

 Tek maç eliminasyon sistemine göre yapılacak müsabakalar sonunda  kazanan ekipler, 16 Nisan Pazar günü şampiyonluk maçına çıkacak. Yenilenler ise  üçüncülük mücadelesinde karşı karşıya gelecek.

Yorumlar


obrakadavra iyi bir fenerbahçeliyim ama umut yok nedenine gelince birselin oyun kurucu olduğu takımda final oynama şansı sıfıra yakındır.birsel maalesef sert savunmalara karşı ne penetre edebiliyor nede istikrarlı sut atabiliyor.artı takımda potaya atak edebilen oyuncu maalesef çok az.
13-04-2017 21:21

Yorum Yazın


Tweetlerimiz