Federasyon'dan Demirel operasyonu!
25.11.2016 - 17:01

Hürriyet Gazetesi'nde dikkat çeken bir haber yayınlandı. 

Türkoğlu başkanlığında toplanan TBF yönetim kurulu bu kapsamda yaptığı son toplantıda FIBA Avrupa Başkanı ve TBF onursal başkanı Turgay Demirel'le ilgili flaş bir karara imza attı.

TBF yönetimi, basketbol federasyonu tarafından Turgay Demirel'e tahsis edilen makam aracının, odasının, telefonlarının ve kredi kartlarının geri alınmasına karar verdi.

 

Yorumlar


miko 23 sene bedava yaşamaya alıştıktan sonra turgay efendi çok zorlanacak,iyi güzel yapmışlar da yeni yönetim harcamalarında tasarrufa gidecek mi peki? başkana,yöneticilere vs verilen kredi kartlarının limiti nedir? makam araçları ne marka? aylık harcamaları ne,herhangi bir limit var mı? uçuk rakam alan başkanlar ve profesyoneller kimler? bunlara başka hangi haklar verilmiş? neden böyle suistimaller,yolsuzluklar,savurganlıklar,gösteriş merakı,hava,kamu hakkını istediği gibi ölçüsüzce yeme bizim gibi geri kalmış ülkelere mahsus? neden ileri ülkelerde olmayan şeyler ülkemizde bolca oluyor? neden siyaset herşeyin içinde ve yanlış hiçbir şey ve hiçbir kimse sorgulanmıyor,hesap sorulamıyor?
26-11-2016 10:51
Sidu Bu zamana kadar niye durmus ki??
25-11-2016 22:03
ballokum Adam kendi çiftliği gibi kullanmış oraları. Bu bilinen bir şeydi. Ama bundan sorumlu "bakanlar" bu adama bir şey yapmadılar... Hep yerinde kaldı, yalayarak... Hidayet ne yapacak ki şimdi? Geçmişe doğru bir şey yapamaz. Ancak şimdi musluğu kapatmak zaten olması gereken bir şey. Saftirik Harun'a yüklesinler de gör sen tüm akçeli korsanlıkları...
25-11-2016 17:27

Yorum Yazın


Tweetlerimiz