Eurocup temsilcilerimiz belli oldu


14.06.2017 - 16:17

2017-2018 sezonu Eurocup organizasyonunda ülkemizi temsil edecek takımlar belli oldu. İki numaralı kupada ülkemizi Galatasaray Odeabank, Darüşşafaka ve Tofaş temsil edecek.

*Organizasyondan davet alan Beşiktaş Sompo Japan ve Gaziantep Basketbol, daveti reddederek turnuvada yer almamayı tercih etti.


Yorumlar


bahadır Gerçekten Fikret Orman'ı anlamak mümkün değil, Ufuk Sarıca dahi o açıklamalar üzerine,Başkan'nın sözleri maksadını aşmış biraz dedi. Adı Şampiyonlar Ligi olan, ama Avrupa'nın hiçbir elit yada Şampiyon takımının olmadığı bir turnavada ne işi var lig finalisti Beşiktaş'ın, azıcık vizyon gerekli, sırf tükürdüğünü yalamamak adına, takımı Eurocup'a göndermiyor. Ama olan Beşiktaş basketbol takımı oyuncularına, Ufuk Sarıca'ya ve Basket takımına gönül vermiş Beşiktaşlı Basketbolseverlere oluyor.
15-06-2017 11:19
mete Bir Beşiktaşlı olarak Beşiktaş başkanına çağrım: Euroleague ile ilgili yaptığınız açıklamalardan sonra en doğrusu basketbol şubesini kapatmanızdır. Bu saatten sonra 5 milyon euro bütçe bile çöpe atılan paradır. Ufuk Sarıca bu düşük bütçe ile önemli hedefler kovalıyordu, ama siz sözlerinizle Euroleague'e katılma umudunu bitirdiniz. Beşiktaş Eurocup'a katılsa o kupayı kazanıp Euroleague biletini elde etme şansına sahip olacaktı, böyle bir ihtimal sayenizde baştan bitmiş oldu. Şimdi ne olacak, Beşiktaş hiçbir şampiyonun yer almadığı Fiba şampiyonlar ligi denen tuhaf organizasyonda yer alacak, sonuç maddi manevi sıfır olacak. Beşiktaş basketbol işi kapanırsa Ufuk Sarıca da kendini tam olarak milli takıma verir de milli takım bir yerlere gelebilir en azından.
14-06-2017 23:35
faller burada fransa 10.su limoges'u bile euroleague'e alıyorlar bu ne saçma iş diyip feveran yaratan holiganlar vardı. görüldüğü üzere limoges euroleague'e değil eurocup'a davet edilmiş. yalan yanlış bilgiler üzerinden yürüyüp abuk subuk algılar peşinde koşmadan evvel az biraz bilgi sahibi olursunuz umarım bundan sonra.
14-06-2017 17:43

Yorum Yazın


Tweetlerimiz