Ertuğrul Erdoğan: Ders aldık
31.10.2018 - 00:33

7DAYS EuroCup A Grubu 5. hafta mücadelesinde Kızılyıldız'a deplasmanda 87-57 mağlup olan Galatasaray'da koç Ertuğrul Erdoğan maç sonu düzenlenen basın toplantısında şu açıklamalarda bulundu:

"Kızılyıldız'ı galibiyet ve iyi oyunlarından ötürü kutluyorum. Bu sezon gösterdiğimiz en kötü performanstı. Çok kötü başladık ve rakibimize hiç yaklaşamadık. Savunmada hiç reaksiyon gösteremedik. Birebirlerde ve ribaund'larda sürekli yenildik. Ama asıl iç karartıcı olan şey hücumdaki görüntümüzdü. Sahada ne yaptığını bilmeyen bir takım vardı. Neden bilmiyorum ama; oyuncularım hücumda topu paylaşmıyorlar. Belgrad'da Kızılyıldız'a karşı oynuyorsanız topu çok daha fazla paylaşıp çok daha enerjili bir savunma yapmanız gerekir. Bence bu akşam bize çok fazla ders verdiler."

Yorumlar


Baba Göksenin biraz da Ege destekli 6 yabancıyla toplam 8 kiişilik dar rotasyona oynamak daha mantıklı olacak galiba Avrupa maçlarında koç .Yoksa yerlileri kazanayım derken daha çok ders alacağız gibi gözüküyor
31-10-2018 09:15
Gökhan İnsanları eleştirirken yapıcı olmak lazım ancak dün akşamki Galatasarayı izleyince olumlu tek bir şey söylemek imkansız.Sanki takım sezonun ilk maçına çıkar gibi birbirinden kopuk ve ritimsiz bir basketbol sergiledi.Sahada mücadele gücü sıfırdı.Hırs desen esamesi yoktu.Kadro kalitesinin bütçeyle doğru orantılı olması normal sonuç ama ne olursa olsun oyuncuların ve teknik ekibin Türkiyenin önde gelen camialarından birini temsil ettiğini hatırlaması lazım yoksa sezon başında yönetimin takıma neşter vurması bence kaçınılmaz olacak.
31-10-2018 08:56
Efes Fan Görende cska'ya yenildi sanar. Sen takımı iyi hazırlayamamışsın ve inandırmamışsın. Zaten takımın zayıf kadro ile kurulmuş bir de yönetemezsen böyle eski gücünde olmayan takımları bile cska real madrid yaparsın
31-10-2018 08:42

Yorum Yazın


Tweetlerimiz