Ertuğrul Erdoğan: Başımızı kaldırmalıyız
22.11.2018 - 08:31

Eurocup 8. hafta mücadelesinde Germani Basket Brescia'ya 88-65 mağlup olan Galatasaray’da koç Ertuğrul Erdoğan maç sonunda basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Ertuğrul Erdoğan, “Brescia takımını kutluyorum. Çok iyi bir basketbol ortaya koydular. İkinci yarının başında maçı kaybettiren hatalar yaptık. Ligde kaybettiğimiz maçın gölgesinden kurtulamadığımızı düşünüyorum. Ancak bu maç çok önemliydi ve bazı oyuncularımın neden hala orada takılı kaldığını anlamıyorum. Bu tarz maçlara sıfırdan başlamalı ve sorumluluk almalısınız. Bugün bunu yapmadık. Hem hücumda hem savunmada kontak kapattık. Saha içi yüzdelerimiz inanılması güç derecede kötüydü. Nigel Hayes ve Zach Auguste dışında skor üretebilen oyuncu bulamadık. Çok kötü bir maç oynadık ama başımızı kaldırıp yeniden işe koyulacağız." İfadelerini kullandı.

Yorumlar


göçmen BEYHUDE.BEYHUDE.BEYHUDE
22-11-2018 14:52
tonyukuk Ertuğrul Erdoğan artık başınızı kaldırma zamanı geldi de geçiyor,takım basketbol oynamıyor.sahada ruhsuzlar ordusu gibi bir grup al gülüm ver gülüm kafasına göre takılıyor.Eurocup da son iki maçı alamazsan (ki bir tanesi Monaco deplasmanı) gruptan çıkamıyorsun.O yüzden bırak bu her maçtan sonra süslü cümleler, bahanelerle günü kurtarmayı da hep beraber bir başınızı kaldırın artık.
22-11-2018 12:28

Yorum Yazın


Tweetlerimiz