Erman Kunter: "Beklemediğimiz kadar kötü oynadık"
11.10.2017 - 22:37

EuroCup B Grubu Bayem Munich mağlubiyetinden sonra konuşan Galatasaray Odeabank koçu Erman Kunter

"Beklemediğimiz kadar kötü oynadık, özellikle ilk devrede. Maçtan önce de söylemiştim, Munich iyi bir takım, Euroleague'e göre kurulmuş bir takımdı, wild card alamadılar. Yenemeyeceğimiz bir takım değil ancak 3-4 tane üst düzey milli oyuncuları var. Boş bir takım değiller, üçüncü periyotta fena değildik ancak çok top kaybı yapıp disiplinden kopuyoruz. Moral bozukluğundan yapmayacağımız basit hatalar yaptık, Fikstürümüz de zor bundan sonra. 

Antrenmanla bazı şeyleri sağiamaya çalışacağız. İlk devrede yediğimiz sayıları ikinci yarı döndüremedik."

Yorumlar


Realist Fenerbahçe Basketbol Kulübü taraftarı demiş ki, hem erkek hem kadın baskette bitik şube. En azından sizin gibi basketbolu futbolun tesellisi olarak gören bir kulüp değiliz. Aziz Yıldırım'a tamah ettiğiniz müddetçe salonlarda teselli aramaya mecbursunuz.
12-10-2017 17:15
Turan G Tam yazacaktim baktim Ariel soylemis. Takimda 1. sinif beyin ve pota alti savascisi olmadan yurolig olmaz.
12-10-2017 10:58
hicri Daha önce de yazmıştım. Erman Kunter Fransa'da nasıl başarılı oluyor hayret ediyorum diye, birde bugünkü demecinde bütçeye değinmemiş yine şaşırttı beni. Sürprizlerle dolu bir insan.
12-10-2017 10:10
Uğur Albayrak Erman Kunter çok kaliteli bir basketbol adamıdır. Oyuncu gelişimi adına mükemmel bir çalıştırıcıdır. Ancak yarışmacı takımlar ve ortamlarda ne yazıkki herzaman yok oluyor. Beceremiyor, kriz anlarını yönetemiyor.. Keşke genç milli takımlarda ki oyuncuları bir takıma toplasak ve başlarına da Erman hoca geçse.. Ne kadar mutlu ve başarılı olur görürsünüz...
12-10-2017 06:56
ariel Basketbolda 1 ve 5 numaran kadar takım olursun, bu iki mevki eğer boş ise takım olarak boşsunuz NOKTA. Dolayısıyla Erman Kunter'in zerre kadar sorumluluğu yoktur bu yenilgide, çünkü odeobankın ne ilaç için bir tane 1 numarası ve ne de ilaç için bir tane 5 numarası yok ve ne Eurocup'ta ve ne de Türkiye Liginde bence yarı final için dahi yüzde bir bile şansı yok. Ve bunun tek sorumlusu odeobank yönetimi ve taraftarları, yönetim suçlu çünkü doğru dürüst sponsor bulamadı ve geçmişte bulduğu sponsorları da gelen paraları futbola aktararak küstürdü, taraftarları suçlu çünkü en iyi taraftar olmakla övünüyorlar ama Fenerbahçe taraftarının gerek kombine ve gerekse de kulüp ürünleri alarak sağladıkları maddi katkının yüzde onu kadar bile katkı sağlamıyorlar. Sonuç hem erkekler ve hem bayanlar basketbolda bitik bir şube.
12-10-2017 05:02
alper ondan sonra da aaaa hiç beklemiyorduuk. uyan erman hoca uyan eeeeyyyy. güzel rüyalardan uyan.
11-10-2017 23:53
alper bayern bizi yener bunu anlayabilirim de, antep maçından sonra savunmadan memnunum demişti erman kunter. antep basketbol oynamıyorki, tek yaptıkları üçlük sallamak, hiç hücum organizasyonu diye birşey yok. Benim aklımın almadığı şey antep maçını kaale alıp savunmada sorun yok kafasıyla bayernin karşısına çıkarsan sonuç bu olur. evimizde bu kadar kolay ve farklı yenilmemiz bu mantaliteden ötürü işte.
11-10-2017 23:51
Mertbaba Hocam! Benim beklediğim kadar kötü, taraftarımızın beklemediği kadar sen kötüydün!!!Takıma karşı taraf koçu gibi müdahale ettin!!!
11-10-2017 23:21

Yorum Yazın


Tweetlerimiz