Erman Kunter: Bayern'i yenmek için savaşacağız
13.11.2017 - 15:00

Galatasaray Odeabank’ın EuroCup B Grubu’nda Çarşamba günü karşı karşıya geleceği Bayern Münih maçı öncesinde koç Erman Kunter ile DaJuan Summers ve Scotty Hopson açıklamalarda bulundu.

Erman Kunter: “Bayern Münih turnuvada yenilgisiz olan birkaç takımdan biri ve grubumuzda da lider durumdalar. Bizim için çok zorlu bir maç olacak ama biz de daha önce olduğumuzdan daha iyi bir durumdayız. Kazanmak için savaşacağız ve eğer kazanabilirsek gruptan çıkma adına çok önemli bir galibiyet almış olacağız.”

DaJuan Summers: “Önemli bir maç olacak. Bayern ile ilk oynadığımız maçtaki takımdan daha farklı bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Bence bu maç daha çekişmeli geçecektir. Onları savunmada durdurmak için hazır olmamız gerekiyor. Her pozisyonu aynı ciddiyetle tek tek oynamalıyız.”

Scotty Hopson: “Bayern ile ilk karşılaştığımız maçın üzerinden bir hayli vakit geçti ve takım olarak daha fazla vakit geçirip maç oynama şansı bulduk. Zorlu bir atmosferde oynayacağımızın farkındayız ama koçumuzun oyun planına sadık kalıp son maçlarda yakaladığımız momentumun üzerine inşa etmeliyiz.”

Kaynak: Galatasaray.org

Yorumlar


Demircan Yeneceğiz bile diyememiş :)
14-11-2017 16:38
Ömer Hocam hayal kurmak parayla değil zaten devam..
14-11-2017 08:05

Yorum Yazın