ERGİN ATAMAN'DAN FLAŞ SÖZLER
19.06.2017 - 15:51

Spor Toto Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Galatasaray Odeabank'ın eski başantrenörü Ergin Ataman, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Ergin Ataman, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Doğru ve yanlışların takdirini Galatasaray taraftarı, kongresi ve spor kamuoyu verir. Umarım 1 yıldır olan borç ve son 3 maaşı öderler." ifadesini kullandı.

Yorumlar


ozan Teneke kupa demek nedir ya ülke olarak efesin 1 koraç kupamız 1 eurochalange 1 eurocup 1 Euroleague kupamız var önce bütün kupaları domine edelim sonra kupaları küçümseriz
20-06-2017 13:39
Erol @baba'ya katılıyorum. Sanki her sene kupa alan bir ülkeymişiz gibi eurocup'ı küçümsemeye gerek yok. Gayet kuvvetli takımların katıldığı bir kupa. Bizim takımımızın kupası senelerdir hayal ettiğimiz bir başarı olsa da geçen sene Galataray'da bütçesine göre iyi iş çıkararak 2 numaralı kupayı kazanmasını tebrik etmek lazım. Ondan sonra Obradovic ne kadar centilmen, olgun vs diyoruz. Aynı davranışları ama'sız kendimiz sergileyelim evvela.
20-06-2017 11:52
anar Tamam GS'yi sevmiyorum ayrı da teneke ne demek. Hiç başarı küçük görülemez. Onca insanın emeği, alın teri hor görülemez. Geri kalanı kulüp içi tartışmaları, bana da keyifle izlemek düşer.
20-06-2017 11:33
cagrideniz gider ayak sağlam laf sokmuş. Ki bencede haklı bu konuda. GS kovduğu futbol hocasına da bekle arsa satacağız paranı 2018'de alırsın demiş. Başkan doğru demiş GS'de kimsenin parası kalmaz herkes parasını alır diye.
20-06-2017 10:48
Özgüreda Özbek yazıklar olsun senin gibi Başkancılık oynayan adama. G.sarayın basketbol tarihinin en büyük başarılarını kazandırmış insana ettiğin sözlere bak. Beş para etmez adamlara sakız ediyorsun bizleri ya bu ayıpta sana yeter.
19-06-2017 22:50
Baba Teneke kupa mı ? Eurolig ' den sonraki kupa bu ya. Tamam fanatiksiniz anladık ama böyle söyleyerek kendi kupanızı da küçültüyorsunuz , o da olsun olsun bakır olsun o zaman. Fikir , yorum beyan edeceğine teneke - bakır - kil - toprak. Sürekli bir kompleks. Senin bahsettiğin o kupayı biz 4 sene önce aldık kardeş. Neyse , yine de tebrikler
19-06-2017 22:32
ballokum Benim anlamadığım, eğer bir kulübün çalışanlarına borcu varsa bunu Twitter üzerinden mi ister? Ya ne biçim iş bu? Kulüp'de sorumlu kimse telefon edersin, veya avukatın eder. Ne bu ulu orta her şeyi seriyorsun ortaya? Zavallı Merbaba gibi zatlar da her daim Ataman amigosu ya, bu adam her saçmaladığında ona arka çıkıyor. Sen GS taraftarı mısın, yoksa Ataman amigosu mu? Kulübün sorumluşuğunu yerine getirmesini isteyebilirsin ama bunun istenme şekline hiç mi bir diyeceğin yok?
19-06-2017 21:15
Mertbaba Balık sezonu ekimde başlayacak diye biliyorum ama bu yıl bu gidişat ile sezon erken başlayıp , hasat bol olacak galiba ne dersiniz!!!
19-06-2017 20:53
Beyaz gölge Ustad haklı ! Parasını verın kardesım ! Sonrada sızden para almadan calıssın !
19-06-2017 19:46
Seyrantepe Aslanı Aliço Başkan İMPARATOR ERGİN ATAMAN BEY elbette ki hakkı olanı isteyecek! Bundan farklı manalar çıkartılmasın! Gerekirse satın Sabri gibi Semih Kaya ile Selçuk İnan'ı ve ödeyin İMPARATOR ERGİN ATAMAN BEY'in parasını eyyy Özbek yönetimi! Erman Kunter ile amatör eğlendirme çabanızın altında kalacağınız günler malesef çok yakındır. Bu arada İMPARATOR ERGİN ATAMAN BEY'e şimdiden yeni takımında başarılar dilerim. Bence Real Madrid o basiretsiz ve maç içinde mahpus ağası gibi volta atan Laso'nun yerine artık İMPARATOR ERGİN ATAMAN BEY'i düşünmek zorundadır.
19-06-2017 19:08
ballokum GS'ın kazanadığı kupa ne kadar EL altı kupa da olsa, bir kupadır. Bu ülke için bir adımdır. Ama bu kupayı göstererek Ataman'ın bir kulübü esir almaya çalışması bir o kadar yanlıştır ki!. Adeta "kazandırdığım kupa gözünüze dizinize dursun" demektedir. Vallahi bizler de mühendis, yönetici olarak çalıştık çoğu yerde, ne buluşlar yaptık, ne karlara eriştirdik o şirketleri ama ayrıldıktan sonra herhangi bir hak iddia etmedik. Çalışırken aldığımız maaş artı primlerle yetindik. GS, Ataman geldiğinde eski Türkiye gibi yarı-bozuktu. Ama Ataman'la yeni Türkiye gibi tam bozuldu. Bu "saldım çayıra, mevlam kayıra" türü yönetim anlayşına sahip bir kulüp mecburen küçülecek. Kimse bu tür bir kulübe sponsor olmaz. Her kafadan bir ses. Yönetici kim, koç kim, kimin sorumluluğu nerede başlar, nerede biter, hiç belli değildi. Önce bunu düzeltmeleri gerekiyor. Belki de kapatırlar bu branşı. Çünkü Fener arayı çok açtı, rekabet etmeleri çok zor.
19-06-2017 18:06
Hasan Gencer İşte Ülker ve Doğuş gibi büyük şirketler bu nedenle GS'ye sponsor olmuyor şimdi anladınız mı ? Basketbol vizyon gerektirir, olmayınca işte olan bu oluyor...
19-06-2017 17:45
Ariel Bir profesyonelin alacağı varsa bunu istemesinden daha doğal bir şey olamaz, pimi çekilmiş el bombasını galatasaray yönetiminin eline bırakmış, bize de sadece kahkahalarla gülmek kalıyor geriye :)))
19-06-2017 17:00
Ezd Sahte pembe günler bitti, kavga başladı. Teneke kupayı alan arkasından teneke çalınarak gönderildi. Ama dururlar mı? Gerçek yüzlerini gördük, bunlar iyi günleri, Erman 2018 yılını göremez... Bu kavga bitmez, takımı kapatsınlar daha fazla rezil olmadan.
19-06-2017 16:48
cse Dursun Özbek'i savunduracak bize bu adam zorla. Kulüp Başkanı sana teşekkür etmiş, güzel günler geçirdik ama yönetim kararı gereği çalışmak istemedik demiş. Sen hani bedava çalışırım diyordun? Nereden çıktı bu maaş işi? Paran mı kalacak kulüpte? Hani sen büyük Galatasaraylı idin? GS tarihinin en kötü başkanlarından birini bile savunduruyorsun ya neden bazı kesimler tarafından sevilmediğin çok açık. Haydi doğru Barcelona'ya mı gidersin Real Madrid'e mi oraya git.
19-06-2017 16:14
Mertbaba Hahahahaha lafı harika oturtmuş...Okuduğunu anlamayanlar birazdan gelirler bakın buraya yazıyorum bir de hani para almayacaktın diyecekler...Sadece gülün...
19-06-2017 15:57

Yorum Yazın


Tweetlerimiz