Ergin Ataman'dan Aziz Yıldırım'a destek!
16.05.2017 - 08:54

Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman: "Hiçbir şiddet olayını tasvip etmem. Ancak Aziz Yıldırım, aile içinden birine (Yakın Doğu Başkanı) sert tepki verdi. Böyle değerlendirmek gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Hedef TV'de yayınlanan HEDEFGOL programına konuşan Galatasaray koçu Ergin Ataman, Kadınlar Basketbol finali ilk maçında Yakın Doğu Başkanı Işık Eyigüngör'ü tokatlayan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a destek verdi. 
 
Ergin Ataman'ın sözleri şöyle: "Hiçbir camiada şiddeti tasvip etmem. Ama Yakın Doğu Başkanı, Fenerbahçe camiasından... Belki de Yıldırım onu oğlu gibi görüyordu. Transferde bazı yanlışlar yapıldığını söyledi. Aziz Başkan bunu Galatasaray'dan Beşiktaş'tan bir yöneticiye yapsa farklı düşünürdüm. Ama bu meselede aile için bir olay."

Yorumlar


eren sayın editör bey dün yaptığım yorum neden yayınlanmadı acaba????????? boşuna mı takip ediyorum sitenizi yoksa
17-05-2017 11:59
kingjames Olay olduğunda söylediğimiz gibi, ne kadar haklı olursan ol. o el kalktığı an (inmesine gerek yok) haksızsın. Dolayısı ile haksız bir davranışı destekleyemeyiz. Ergin hoca'nın kendi fikridir.. ama katılmıyoruz. bu tip haraketlere prim verdiğimiz an, trafikte de bu çözüm !! metodu kullanılır..hastanede de
16-05-2017 15:54
winslow Hocam geçen de Obradoviç idolüm açıklamasını yapmıştı. Hocam giderek Stockholm sendromunun etkilerini daha çok hissediyor. Yakında Fenerbahçeliyim açıklamasını duyarsak şaşırmamak gerek.
16-05-2017 15:29
Obra Efendi Diyen Duayen orhan gencebay'ın bir teselli ver şarkısında geçen "sevenin halinden sevenler anlar" sözünde olduğu gibi, tokat vuranın halinden tokat vuran anlar diyebiliriz. ergin hocanın göktürk gökalp ural'ı tokatlama mevzusunu aziz başkana şu anda sorsalar mesela, muhtemelen aziz başkan da ergin hocaya destek çıkacaktır.
16-05-2017 15:29
GSFOREVER Ergin Ataman'ın son zamanlarda yaptığı açıklamalar "neyin yatırımı" olabilir? Milli takım koltuğu boş değil,o zaman ne var benim bilmediğim,veya bunlar hesapsız-kitapsız yapılan açıklamalar mı?
16-05-2017 11:58
rim @ballokum Atamankolikler, virajı alamayarak duvara tosladılar, ancak kemik olmadığından, kazayı ufak sıyrıklarla atlattılar.
16-05-2017 11:16
rim Hocaaaaaam... Hocam, Hedef TV nedir? Periscope'tan yayın yapsaydınız bari.
16-05-2017 09:29
ballokum Oyuncuma, aileden birisine istediğim gibi davranırım diyor. Kendi de tescilli tokatçı ya... Bu arkaik bir kural... Hadi diyelim kabul gören bir davranış bazı toplumlarda.. Ama aile içindeki olay böyle kamuya mal edilerek yapılmaz ki. Çekersin bir kenera, orada halledersizniz birbirinizi.. Bakalım Atamankolikler bu işe ne diyecekler? Haklı olarak bağırıp çağırmışlardı A. Y. olayına, kendi koçlarının benzer vukuatına ses çıkartmayarak.
16-05-2017 09:24
Tolga Ergin Hoca hakikaten polemiklerin içinde yer almak acayip hoşuna gidiyor ne olursa olsun tasvip edilemeyecek olan bir davranışı normal görmek akla hezeyandır.Burası hukuk devletiyse kimse kimseye bir fiske dahi vuramaz vurmamalı.Zamanında sen Göktürk'e tokat attın ne oldu ortalık karıştı özür diledin itibarını zedeledin.Şiddetin hiç bir tarafı kabul edilemez.Hele sen ki Milli Takım koçluğu yapmış birisin eğer sen de bu düşüncelere sahipsen yazıklar olsun.
16-05-2017 09:06

Yorum Yazın