Ergin Ataman oyundan atıldı
22.05.2019 - 21:24

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Çeyrek Final Serisi ilk maçında Anadolu Efes sahasında Banvit’i konuk ediyor.

Üçüncü çeyreğin ilk dakikalarında bir pozisyonda Dunston’a çalınan hücum faul sonrası çok sinirlenen Anadolu Efes koçu Ergin Ataman, hakemin üzerine yürüyünce üst üste iki teknik faul alıp oyun dışı kaldı.

Yorumlar


Space Jam nickli arkadaşa Ya bu ülkede yaşamıyorsun ya da laf olsun diye yorum yapıyorsun herhalde. 30 yıldır basketbolun içindeyim rakip tribünlere küfür eden,genç oyuncuya tokat atan,dopingli oyuncuyu bilerek oynatan,ortalığı geren,dün eleştirdiğini bugün kendisi yapan,gittiği her deplasmanda tepki gören,rakip hocaya tükürülürken gülen başkasını duymadım,görmedim. Aydın Örs'den duyduk mu gördük mü böyle şeyler? Tarzı iddialı diyorsun da tarz dediğin konuşması,tavrıyla,saygısıyla,kupalarıyla Obradovic'dir. Yabancı hayranlığıyla alakası da yok,adamın başarıları ortada,eurolig tarihinin en ucuz bütçeli ve tamamıyle Yugoslav oyuncularla kurulu takımıyla 1991'de ben şampiyon oldum demiyor, bu adam nasıl,neye dayanarak iddialı tarz sahibi oluyor? Hata onda değil aslında onu bu zamana kadar şımartanlar ve uyarmayan Efes yönetiminde.
23-05-2019 22:55
Space Jam @ergin ne terbiyesizligini gordunuz adamin net bir sey soyleyin ya, kime kufretti, kime hakaret etti,kimi yumrukladi? Sirf adamimn tarzi iddiali diye size ters geliyor diye yalan yanlis elestirileri birakin ayiptir.
23-05-2019 11:25
ahmet yukarıdaki yoruma aynen katılıyorum. İnsanlar yaşlandıkça olgunlaşır, fevri hareketlerden uzaklaşır, daha toleranslı hale gelir. Maalesef Ergin hocada bu olgunlaşmayı göremiyoruz. Amerikada çalışsaydı kendisini anger management therapy'e yollarlardı.
23-05-2019 09:26
BGL Herkes obra(yabancı) hayranı olmuş Milli değerlerimizi aşağılamak hoşuna gidiyor.Ergin bizden biridir.Her allahın kulu gibi doğrularınıda yanında yanlışlarıda vardır.Şeytan olup dünyada cehennem yaratmaya gerek yok
23-05-2019 09:21
Akın Altınok Hakemler tarafından cezalandırılmak Ataman' a yakışır.
23-05-2019 07:49
Hector Daha önceki konuşmasında terimden örnek aldıklarım var gibi birşeyler söylemişti.evet almış gördük.yumruğunu sıkıpda hakemlerin üstüne gitseydin tam olurdu
23-05-2019 03:25
Mertbaba Tabi bende biliyorum Atamanfobiklerin basketboldan anlamadığını ama maçı izledim şuan tekrardan,evet sert maç olmuş ama doğuşa meteye veya rodrigue verilen fauller çok kolaydı.Hakem kalitesi ortaya çıktı.Teknik faullere gelirsek Simon' a yapılan net faulü bence s.dışı hem de gôrmeyince haklı itiraza teknik çaldı laf yok doğru karar ama abartmıyorum 10sn ye Atamanla hakem niye diyaloga girer dön arkanı git masaya ver faulü yok illa ağız dalaşı yapacak hakemimiz!!!Onu geçtim tepki gösteren bir seyirciyi hemde saha içi attı hakem!?!?!?!?!Eyyyy basketbol cahili Atamanfobikler bari bunu deyiverin "acaba fb salonunda bir seyirciyi atabilir mıydı hakem?" Farkındayım çok şey istiyorum ama el cevap? Adamım Şehmus harika oynadı arada kaynamasın!
23-05-2019 03:20
allegrom Eger Fener ile Efes finale kalirlarsa tamam artik, dramlara hazir olun...
23-05-2019 01:58
ballokum Ne kadar kaba-saba bir adam bu ya! El finali oynayınca daha bir çekilmez oldu! Alçak dağları bu mu yarattı? Kendine gel, lütfen Ergin Ataman.
22-05-2019 22:52
ergin Basketbolun Fatih Terim'i. Bu hareketler,tavırlar,söylemler son derece terbiyeli ve basketbola çok yakışıyor değil mi ? Sana ağır bir ceza nasıl gelmiyor,seni kim,niye,nasıl şımartıyor,kolluyor acaba? Hakem ne yaptı sana mola alsana mı dedi ki böyle sinirlendin? Bravo hakeme ki iki teknik faulu arka arkaya çalabildi.
22-05-2019 22:43

Yorum Yazın


Tweetlerimiz