Erdenay ile Ataman buluşuyor!
02.05.2016 - 14:33

Galatasaray koçu Ergin Ataman, A Milli Takım'daki görevinin devam edip etmeyeceği konusuna değindi.

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay ile yakın zamanda görüşeceğini tekrarlayan Ataman, şu değerlendirmede bulundu:

"Harun Erdenay'la uzun zamandır konuşuyoruz. Milli takımların sezon içi maç takvimine geçtikleri dönemde bir teknik adamın kulüp takımıyla birlikte bu görevi üstlenmesi zor. Ancak 2017 Avrupa Şampiyonası'na ev sahipliği yapacak olmamızdan dolayı, olimpiyatlardan sonra 2017 yılı eylül ayına kadar resmi maçımız yok. Ekstra bir mesai oluşmuyor. Sanırım bunu yeniden değerlendireceğiz. Zaten bu kadar süre boş durmak, antrenörü de olumlu etkilemez. Olimpiyatlardan sonra benim milli takımla olan sözleşmem bitiyor. Galatasaray ile 1 yıl daha mukavelem var. Tercihi yapacak olan ben değilim. Milli takımda çalışmak büyük onur ve 2017 Avrupa Şampiyonası'nda altın madalya kazanmak istiyorum. Galatasaray'dan ayrılmak gibi bir tercih durumuna da gelmek istemiyorum."

Yorumlar


Suat Avni Ne tercihi??ergin bile ikisi aynı anda çok zor diyor.işiniz gücünüz çamur atmak.takvime bakın öle yazın
03-05-2016 14:25
Carmelo Anthony Harunu oyuncak gibi ceviriyorlar bu dogru. Atamana yol verirse kendiside gider. Sözlesme yaparken yok birsey, sonrasinda bir sahis cikip hem GS hemde Milli takimi calistiramaz diyor ve Harun bu sahisin ipiyle kuyuya iniyor. Ip koparsa olan Haruna olur birdaha o kuyudan cikamaz.
02-05-2016 23:46
Özgüreda Tercih yapacak durumda olan H.Erdenay. Ya görevini başarıyla yerine getiren koçu sözleşme tarihi bitimine kadar çalıştıracak ya da birtakım tiplerin oyuncağı olmaya devam edip görevine son verecek. İkinci şıkkı seçecekse olası başarısızlıkların bedelinide şimdiden hesap etsin.
02-05-2016 14:49

Yorum Yazın


Tweetlerimiz