Erdem Can: Planımıza sadık kalamadık
22.10.2020 - 23:39

THY Euroleague'de Panathinaikos'a 82-68 kaybeden Fenerbahçe Beko'da, Igor Kokoskov'un ikinci periyotta diskalifiye edilmesinin ardından takımın başına geçen Erdem Can, maç sonrasında konuştu.

Erdem Can:  “Takım olarak maç planımıza çok sadık kalmadık. Hücumda çok fazla basit hata yaptık. Son dönemde bu basit hataları tekrarlıyor olmamız bizim için çok kabul edilebilir bir şey değil. Deplasman atmosferinin de etkisiyle çok fazla basit hata yaptık, rakibimize kolay hücum ribauntları verdik, kolay top kayıpları yaptık. Birkaç hücumu çok iyi durdurduktan sonraki hücum ribauntlarını alıp maçın kırılma anlarında özellikle de bu koşullarda oynuyorken daha iyi bitirmek ve hücumda daha iyi kararlar vermemiz lazımdı. Bunu yapamadık. Sonuçta bir maç kaybettik. EuroLeague sezonu çok uzun. Hepimiz bu konuda yeteri kadar tecrübeliyiz. İnişlerin çıkışların olduğu bir sezon. Biz yeni kurulan bir takım olarak beraber daha fazla çalışıp eksiklerimizi düzeltme yolunda devam edeceğiz.” dedi

Yorumlar


hasan duran deplasman atmosferi??? siz pota görünce topu içeri sokmayı bilmiyormusunuz? bu kadar vasat takıma yenilirseniz nasıl f4 yapacaksınız?!?!?!
23-10-2020 09:50

Yorum Yazın


Tweetlerimiz