'Oyuncularım kazanmak istiyorlar ama bir yerden sonra bacakları gitmiyor'
12.06.2018 - 09:04

TOFAŞ'ın başantrenörü Orhun Ene, kazanmak için gereken güç ve enerjiyi sahaya yansıtamadıklarını söyledi.

Ene, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Fenerbahçe Doğuş'u aldıkları galibiyetten dolayı tebrik etti.

Fenerbahçe Doğuş'un iyi bir takım olduğunu belirten Ene, şöyle konuştu:

"Onlarla mücadele edebilmemiz için çok iyi oynamamız ve çok iyi enerji ortaya koymamız lazım. Biz çok zor bir ligde, zor bir süreçle buraya kadar geldik. Ligin yüzde 90'ını çok iyi oynadık. Oyuncularıma o yüzden bir şey söyleyemiyorum. Oyuncularım kazanmak istiyorlar ama bir yerden sonra bacakları artık gitmiyor. Maçı kazanmamız için gereken güç ve enerji bugün bizde yoktu. Geçen maçta bunu çok harcadık. Bu rotasyonla buraya kadar gelmemiz kolay değildi."

Yorumlar


obrakadavra koç bu kadroyu sen kurmadınmı neden yanında oturttuğun gençelere güveni sahaya sürmüyorsun bütün maçları yabancılarınla oynamaya çalışıyorsun.hiç kimse tofaşı kadro zafiyeti var demesin bu oyuncular takımdaysa çıkıp o arkede enerji koyu oynamalılar.
13-06-2018 09:28
Sarı Evet rotasyon dar ama aynı rotasyonla fb yi yendinizde.sorun sn ENE sizde ne zaman gençleri işin içine soksaniz iyi bir enerji ve fayda aliyorsunuz.buna rağmen as oyuncularinizi en diri tutmanız gereken maçta onları hiç devreye sokmadınız üstelik yiğit 'in 4.5 dakikada yaptığı asisst top çalma ve sağlam savunmayı görmezden geldiniz.
12-06-2018 19:12
YELDEĞİRMENLİ Sayın ENE, Kenarda biraz daha sakin olmaya çalışın. Öyle hırçın hareketler hem sizin hem oyuncuların stresini arttırıyor. Yanlış kişileri örnek almayın !!!!
12-06-2018 14:15
Orhun hocam Nba'dekilerin bacakları nasıl gidiyor peki?
12-06-2018 13:58
obrakadavra bakıyorumda memleket kadro zafiyetinden bahsediyor tofaşın koç elinde kaç oyuncu var 12 hadi morgan sakat diğer oyuncular yanda süsbebeğimi sürsene sahaya onlarıda bütün maç yabancılarla oynuyorsun sonrada ayaklar gitmiyor diyorsun.zaten seriyi alamıcaksınız bari gençler tecrübe kazansın.belkide iyi oynayı maç bile kazandırırlar sana enerjileriyle.kimse rotasyon demesin bu kadroyu kuran orhun ene
12-06-2018 12:50
Mortmama Hocam sen taraftarla kafa buluyorsun. Yiğiti dördüncü periyot hatırladın. Muhsin 2 dk, Berkay 3 dakika, sonra kalkmış rotasyon diyorsun...
12-06-2018 10:29

Yorum Yazın