Ene: Maça çok kötü başladık
07.01.2018 - 10:42

Trabzonspor deplasmanında yenilgiyi hak ettiklerini belirten TOFAŞ Basketbol Takımı Başantrenörü Orhun Ene, “Hasta ve sakat oyuncularımızın çok olduğu bir dönemde özellikle ilk yarı hem ofansta hem defansta istediğimiz oyunu ortaya koyamadık” dedi.


Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 14. haftasında deplasmanda Trabzonspor’a 91-83 mağlup olan TOFAŞ’ta Başantrenör Orhun Ene karşılaşma sonrası değerlendirmelerde bulundu. Maça çok kötü başladıklarını vurgulayan deneyimli çalıştırıcı, yenilgiyi hak ettiklerini belirterek, “Çok kötü başladık oyuna. Pota altından kaçırdık, savunma yapamadık. Tüm bunların sonucunda da zaten hasta ve sakat oyuncularımızın çok olduğu bir dönemde özellikle ilk yarı hem ofansta hem defansta istediğimiz oyunu ortaya koyamayınca yenilgiyi hak ettik. Trabzonspor takımını tebrik ediyorum” dedi.

Yorumlar


Hayri Hep aynı oyunculara güvenirseniz olacağı bu.onlarda insan kötü gittiği ve hasta olduğu günler olabilir.asil onlar iyi olduğu zaman banchtekilerede süre verip size de guveniyorumu sizin göstermeniz gerekir.
08-01-2018 10:57

Yorum Yazın