Ene: Çok sayıda hücum ribauntu verdik
08.11.2017 - 23:51

EuroCup D Grubu 5.hafta maçında deplasmanda Zenit’e mağlup olan TOFAŞ koçu Orhun Ene:


“Rakibimize çok sayıda hücum ribauntu verdik ve böyle maç kazanamazdık. Hücumda ve savunmada maçın büyük bölümünde akıllı oynayarak kalitemizi gösterdiğimizden dolayı mutluyum. Ancak maç son basketten önce bitmiyor.”

Yorumlar


Tofaşlı Hocam sana haddim olmayarak bir tavsiye vermek istiyorum. Tofaş klübünede sesleniyorum. Daha önce vermiş olduğunuz demeçte Samy nin ne kadar iyi bir insan olduğunu ve rol model oyuncu olması gerektiğinden veya buna benzer bir şeylerden bahsetmiştiniz. Senin ilerde arkana dönüp baktığında gurur duyacağın bir şey olması açısından Yiğit e süre ver onun hatalarını hem sen hemde takım kabullensin tahammül etsin. Bu gençte Tofaş ın alt yapısına rol model olsun. Yiğit in alt yapı maçlarınıda izliyordum çocuk kendinden küçükleri devamlı destekliyor cesaretlendiriyordu, kendisi değil küçüklerin sayı atmaları için gayret ediyordu. Bencil bir genç değil, bunu hem kulüp hemde Orhun hoca bir düşünsün.
09-11-2017 11:13
Güven Hocam her zamanki gibi mağlubiyet sonrasında yuvarlak laflarla kendini sıyırıyorsun yine. Kiraladığın oyuncu pota altında ribauntta çıkmıyor. Samy ve croccer ın suyunu çıkartana kadar oynatıyorsun rotasyona gitmiyorsun eeeee onlarda insan yoruluyorlar. Sende elinin altındaki gençi bençte oturt. Fenerbahçe ve Efes oynatmıyor da Anadolu kulüplerinden sadeçe sen oynatmıyorsun hocam yazık günah. Ucuza kapatmak için yapıyorsan Allah bunun acısını sizlerden çıkartır. Bursa lı bir basketsever olarak biz Yiğit in gerek savaşmasını gerek dış şutlarını gereksede seyirciyi ateşlemek için çabalarını izlemek istiyoruz bunun içinde Senden onun hatalarına tahammül etmeni istiyoruz.
09-11-2017 09:23
Mehmet Hocam akıllı oynadık diyorsun sonuç ortada. Gördümse senin gibi pişkinini görmedim, her mağlup olduğun maç sonrasında bir kılıf bulup kendini sonuçtan sıyırıyorsun. Ribaunt verdik diyorsun kiraladığın oyuncu pota altında ribaunt almak için hamle bile yapmıyor. Samy ve croccer ı çok fazla kullanıyorsun bu nekadar devam edicek ki. Son periyotlarda yorgunluktan oyundan düşüyorlar ve 3 gün sonra lig maçı oynayacaklar. Gelecek vaat eden alt yapımızdan çıkan Yiğit i de bençte kök saldırıyorsun. Bırakın artık oyun oynamayı, bu genç süre almayı hak ediyor ama sen diğer oyuncularına gösterdiğin tahammülü bu gençe göstermiyorsun.(tabi işin içinde ucuza kapatma oyunu yoksa) Biz bu karakterli gençin Tofaş ın Navarro su olmasını istiyoruz, kulüpte bu gençin Hakkı'nı verip sözleşmesini uzatsın. SYG.
09-11-2017 08:39

Yorum Yazın


Tweetlerimiz