Ekrem Memnun: Oyun kalitemizi geliştirmeliyiz
19.11.2016 - 22:06

2017 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu’nda A Milli Kadın Takımımızın, Bosna Hersek’i mağlup ettiği karşılaşmanın ardından coach Ekrem Memnun ve Tilbe Şenyürek maçı değerlendirdi.


Ekrem Memnun (A Milli Kadın Takım Antrenör)
 

“Bizim açımızdan ritim düşüklüğü olacağını düşünmüştüm. Ancak bu bocalama dönemi benim beklediğimden daha uzun sürdü. Savunmada kolay atışlar verdik. Çok tecrübeli bir ekol takımına karşı oynadık. Oyuncuları çok basit ama kaliteli oynadılar. Bire bir de kolay atışlar verdik. Hiç iyi oynamadık. Ankara seyircisinin müthiş desteğiyle maçı kazandık. Bizim oyunumuz bu değil. Ama sezon içerisinde bunlar oluyor... Hiçbir maç kolay değil! Her maçı, her pozisyonu iyi oynamalıyız. Bosna Hersek Takımı da çok istekli oynadı. Memnun olduğum birkaç şey var; seyirci çarşamba günü de umarım bizimle olacak. Onlara daha çok ihtiyacımız var. Oyuncuların da maç sonunda karakter koymaları önemliydi. Oyun kalitemizi geliştirmeliyiz.”

Tilbe Şenyürek (A Milli Kadın Takım)

 

“Bocalama dönemi yaşadığımız süreçler oldu. Ankara seyircisi çok büyük destek verdi. Şimdi Romanya ile oynayacağımız maçını da kazanıp 2’de 2 yapmak istiyoruz.”

Kaynak: TBF

Yorumlar


Tolga Oyuncu kalitemiz gelişmeden oyun kalitesi zor. Yaşı 30 ve üzeri olanlar hariç
20-11-2016 05:59

Yorum Yazın