Ekrem Memnun: Hedef 2'de 2
09.11.2016 - 16:01

A Milli Kadın Takımı Başantrenörü Ekrem Memnun, 2017 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde oynayacakları Bosna Hersek ve Romanya maçlarında kazanmaktan başka düşüncelerinin olmadığını söyledi.

Memnun, Avrupa Şampiyonası Elemeleri öncesi aday kadronun belli olmasının ardından Basketbol Federasyonunun internet sitesine açıklamalarda bulundu.

Avrupa Şampiyonası'na katılmayı çok istediklerini kaydeden Memnun, "Tek hedefimiz evimizde oynayacağımız iki maçı da kazanmak. Deplasmanda mağlup ettiğimiz iki takımla oynayacağız. En iyi takımımızla sahada olmak istiyoruz ve en iyi şekilde hazırlanacağız." ifadelerini kullandı.

Az zaman kaldığını belirten Ekrem Memnun, "Aday kadromuza daha çok beraber oynamış oyuncuları davet ettik. Kazanmaktan başka düşüncemiz yok." şeklinde görüş belirtti.

Yorumlar


emre Milli takımda iki yabancı oyuncu var bu nasıl olabiliyor? Devşirme oyuncu bir kişi olması gerekmiyor mu?
09-11-2016 22:50
Hakan Cengiz Bosna Hersek ve Romanya bizim dengimiz değil. Elemelerde böyle herkesi yeneriz. Turnuvaya gittiğimizde se Ekrem Memnun'un kısır oyun anlayışıyla başarılı olmamız imkansız. Ceyhun Yıldızoğlu gayet iyi idare ediyordu, o gönderildiği günden beri daha kötü bir kadın milli takımı izliyoruz.
09-11-2016 16:09

Yorum Yazın


Tweetlerimiz