EFES, PERAS İÇİN BUY-OUT ÖDEDİ Mİ? ALPER YILMAZ AÇIKLADI
14.06.2016 - 17:31

Yeni sezona yeni bir coachla devam edecek olan Anadolu Efes'te Peras dönemi başlıyor.

Laboral Kutxa ile Final Four başarısı yaşayan Velimir Perasovic, Bask ekibinden resmen ayrıldı. Kulübü ile 1 yıl daha sözleşmesi olan Peras, çıkış şartlarını kulübü ile çözerek Laboral'den ayrıldı.

Konu ile ilgili görüşlerini aldığımı Anadolu Efes Sportif Direktörü Alper Yılmaz, 'Perasovic, Laboral Kutxa'dan kendi anlaşarak ayrıldı. Biz kulüp olarak herhangi bir ödeme yapmadık. Ayrılık anlaşmasının bizimle bir ilgisi yok. Perasovic ile görüşmemiz sürüyor. Gelecek haftaya kadar netleşecektir' dedi.

Alper Yılmaz, Bourousis ve Adam Hanga transferleri içinse, 'İki oyuncuyla da hiç görüşme yapmadık' diye konuştu.

 

Yorumlar


Türker Yılmaz Zouros, Ufuk Sarıca, Blatt, Mahmudi, Perasoviç kadar olamazlar kötü yönetimde. Baraçı da bu getirmemiş miydi?
16-06-2016 15:08
nihat Denenmiş, olmamış, işin yarısında bırakılmış ve bariz biçimde takıma çok kötü basketbol oynatmış bir antrenörü; neredeyse hiç şans verilmemesine rağmen gayet iyi basketbol oynatan ve takımdaki hemen her oyuncunun sevdiği bir antrenöre tercih edebilmek, sadece Efes gibi berbat yönetilen bir takımın yapabileceği bir şeydi. Tebrik ederiz, bize bunu da gösterdiler. Ayrıca elbette ispatlayamam ama Perasoviç'in cebine açıktan 350K euro para koyup, "biz vermedik, antrenör kendi cebinden verdi" diyecek seviyede bir takım olabiliriz ve işte asıl bu beni en çok utandırıyor...
15-06-2016 11:41
efesli Peras ilk Efes tecrübesinde abartmıyorum Efeste izlediğim en kötü teknik adam görüntüsünü vermişti. İzlerken saç baş yoldurmuştu. Ne sistem ne taktik ne oyun görüsü, saç baş yoldurtuyordu. En son artık izlerken sinirlerim o kadar bozulduki maçları izlememeye karar vermiştim. Denenmiş ve olmamış da değil, hiç olmamış yapamamış bir adayı tekrar denemek nasıl bir mantıktır anlamaya imkan yok. Hayret! İlk duyduğumda yok canım kötü bir şakadır dedim ama gerçek oldu :) Sanırım Efesin harcanan yüksek meblalara, taş gibi kadrolara rağmen neden başarısız olmasının cevabı da burada gizli.
15-06-2016 03:46
beyaz gölge Nasıl oyuncuya yatırım yapılıyorsa,koçada yatırım yapmak doğru olanı ! Neden Efse yıllardır şampiyon olamıyor ? Bence özellikle kenar yönetimde taptığı büyük hatalarla ! Yeni sezon diğerlerinden farklı olmayacak.Çünkü yine hata yapılıyor !
14-06-2016 18:32

Yorum Yazın


Tweetlerimiz