Edirnespor'dan Adana Aski taraftarına tepki
26.03.2016 - 20:10

 Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Edirne Belediyesi Edirnespor'un kulüp başkanı Murat Boyacıoğlu, "Adana ASKİ taraftarını maçta sergilediği üsluptan dolayı kınıyoruz" dedi. Boyacıoğlu, sporun dostluk ve kardeşlik anlamına geldiğini söyledi.

Edirne'ye gelen misafir takımları en iyi şekilde ağırladıklarını anlatan Boyacıoğlu, şunları kaydetti: "Bugün Adana ASKİ ile deplasmanda karşılaştık. Biz oraya misafir olarak gidiyoruz ancak karşılaştığımız tavır ve taraftarın üslubu doğru bir üslup değil. Maç süresince taraftarımıza, takımımıza ve hocamıza birçok küfür edildi. Maç TRT'den canlı şekilde yayınlandı. Edilen küfürlere herkes şahit oldu. Buna rağmen yetkililer anons konusunda yetersiz kaldı. Adana ASKİ taraftarını maçta sergilediği üsluptan dolayı kınıyoruz. Bir karşılaşmada galip yada mağlup olabilirsiniz ancak karşınızdakiler de sizler gibi insandır. Adana ASKİ'ye misafir olarak gelen takımımıza taraftarları tarafından maçta edilen küfürler hoş bir durum değil. Maçta yenilmiş olabiliriz ancak bizi taraftarların tavrı daha çok üzdü."

Yorumlar


gariban ben adanademirspor taraftarlarını centilmen bilirdim ama onlar bayanlara bile küfürlü tezarat yapıyorlarmış artık spor ve kardeşlik kalmamış bizim taraftarımız onları takdir ediyordu ama edirne ye küfür edilince onlarda bir adım geri attılar
26-03-2016 22:56

Yorum Yazın


Tweetlerimiz