Edirne'den iddialı yapılanma
04.08.2013 - 12:21

Beko Basketbol Ligi'ndeki Olin Edirne ve Türkiye Kadınlar Basketbol 2'nci Ligindeki Edirnespor ile birlikte Edirne'yi Erkekler Basketbol Bölgesel Liginde (EBBL) temsil edecek olan Trakya Üniversitesi Meriç Spor Kulübü basketbolseverlere 'merhaba' diyeceği ilk sezonun transferlerini önemli ölçüde tamamladı. Onursal Başkanlığını Rektör Prof. Dr. Yener Yörük, Kulüp Başkanlığını ise Mehmet Alptekin'in yaptığı Trakya Üniversitesi Spor Kulübünde idare ve teknik kadro şöyle:
İdari Menajer Prof. Dr. Nezih Dağdeviren, Genel Menajer K.Evren Eytiş, Baş Antrenör Mülkü Karadeniz, Yrd. Antrenör Sinan Atalay, Yrd.Antrenör  Arda İşlekeller,  Masör Hasan Akın Köker, Alt yapı ve Spor Okulu Antrenörü Hande Dülger, Alt yapı ve Spor Okulu Antrenörü Handan Dülger. Trakya Üniversitesi Meriç Spor Kulübü halen 11 oyuncuyu reklerine bağlarken, transfer çalışmalarının devam ettiği belirtildi. Transferleri gerçekleşen oyuncular şöyle:
Remzi Çekiç, Cem Erkul, Muhammet Ali Bozkurt, Burak Muştacı, Murat Can Baş, Sedat Cerman, Burak Aksu, Alihan Alkanat, Yunus Emre Açıkgöz, Egecan Çevik, Çetin Lale 
Yeni Sezon hazırlıklarına 1 Eylül itibariyle Edirne'de başlayacak olan Trakya Üniversitesi Spor Kulübü daha sonra Enez'de kampa girerek yeni sezon hazırlıklarına devam edecek.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz