Dursun Özbek'ten Ataman'a yanıt
19.06.2017 - 13:28

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Ergin Ataman'la ilgili açıklamalarda bulundu.

Ergin Ataman'ın uzun süre hizmet verdiğini ve iyi bir Galatasaray'lı olduğunu vurgulayan Özbek, "Verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Çok güzel günler yaşadık beraber. Fakat bizimle sözleşmesi sona erdi. Galatasaray'ın yönetim kurulunun da bu konuda görüşleri var. Gelecek sezon farklı bir koçla devam etmek istedik. Buna Ergin Ataman dahil herkesin saygı duyması gerekiyor. Galatasaray'da ücretsiz çalışırım ifadesi yanlış bir ifade. Herkes bugüne kadar ücretini almıştır, bundan sonra da alır. Ben bu ifadeyi söylenmemiş kabul ediyorum. Ergin Ataman'la çok keyifli, çok güzel, çok başarılı senelerimiz geçti. Bu olayı daha fazla irdelememek gerekir. Galatasaray'a hizmet ettiniz, Galatasaray her zaman bunun karşılığını vermiştir. Gün geliyor, bu hizmetin sonlanması gerekiyor. Sonlandığında da, bugüne kadar nasılsa, aynı şekilde sonlanması gerekiyor. Basketbol şubesinin yöneticisi Can Topsakal'dır. Divan kurulunda kendi düşüncelerini aktardı. Yönetim böyle bir karar almıştır. Herkes de buna saygı duymak zorundadır. Bunu geri çevirmek mümkün olmadığına göre, bundan sonra yapılan yorumlar sadece Galatasaray'a zarar verir" ifadelerini kullandı. 

 

Yorumlar


Özgüreda Dursun Özbek sen bir asrı devirmiş Türkiyenin en büyük kulübünü yöneten en beceriksiz en vizyonsuz Başkanısın. Webaslan sitesine bir girin nasıl bir başkan olduğunu çeşitli cümlelerle okuyun.
19-06-2017 22:45
Müneccim Osman Bayburtlu Baylar yalnız size şunu söylemek zorundayım ki, Ergin "El Patron" Ataman'ı unutturacak bir Erman Kunter dönemi bizleri bekliyor. Gs yönetiminin mecburen sabretmek zorunda kalacağı Erman Hoca etkisi dahilinde, Gs kendi kemik yerli kadrosunu oluşturup oldukça underrated bir ekol takım halini alacak ve orta-uzun vadede hem yerel ligde hem de Avrupa'da önemli başarılar kazanacaktır. Bakın minimum 3 buçuk, maksimum 9 yıl 11 ay içerisinde bu dediklerim gerçekleşmezse gelin beni bulun ben yine burada olacağım!
19-06-2017 18:57
Mertbaba Yöneticilik vasfı olsa sadece son 2 cümleyi söyler iş kapanırdı.Ama ayıp örtmek kolay değil anlaşılan...
19-06-2017 17:59
tansel ünsal bir tek sizin için süreç çok ama çok istediğimiz halde sonlanmıyor nedense Özbek başgan...
19-06-2017 17:53
EZD Tarih böyle yazılır işte, TERSTEN. Bu işleri beceremiyorsun bari efendice güle güle demeyi becer, o da yok. Fenerbahçe Yıldız takımı bunlardan daha iyi yönetiliyor.
19-06-2017 17:46
Ezd Pastanın üstüne çilek bu olmalı.
19-06-2017 16:37
levo Çok mükemmel bir açıklama. Daha fazla konuyu uzatmanın da alemi yok. İhanet, mihanet diye.
19-06-2017 15:37
Hasan Gencer Ergin Hoca, hayatının dersini almıştır herhalde ? Demek ki neymiş "kraldan çok kralcı olmayacaksın"...
19-06-2017 14:15

Yorum Yazın


Tweetlerimiz