Dursun Özbek: Taraftarlarımızın desteğiyle Euroleague'de harikalar yaratacağız
27.04.2016 - 23:03

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Eurocup şampiyonluğunun ardından açıklamalarda bulundu.

Dursun Özbek "Seneye Euroleague'de mücadele edeceğiz. Tüm oyuncularımı kutluyorum. Muhteşem bir taraftar vardı bugün. Galatasaray camiası bir araya geldiği zaman her şey güzel gidiyor. Koçu ve oyuncularını kutluyorum. Ergin (Ataman) muhteşem bir koç ve Galatasaray'a büyük hizmetleri var. Artık şampiyon bir takımız. Euroleague daha çetin ve zor. İddialı olacağımız şekilde hazırlığımızı yapacağız. Burada taraftarlarımıza iş düşüyor. Onların desteğiyle Euroleague'de harikalar yaratacağız. Galatasaray'ın başarısı için elimizden geleni yapacağız. Ergin Ataman'a çok teşekkür ediyorum; sezon başında kupayı getireceğini söylemişti" ifadesini kullandı.

Yorumlar


Carmelo Anthony Baskan artik gitsen iyi olacak, gercekten artik seni istemiyor taraftar. Bütceyi kücültmekten baska bir düsüncen olmadi. Birde bütceyi artiracaz, kaynak bulacagiz diyebilseydin keske.
28-04-2016 18:34
zafa bu şampiyonlukta hiç emeğin olmadığı gibi zararın oldu yok basketbolun bütçesini küçülteceğiz falan filan en önemli maçlardan önce hep bu vardı ama şimdi en öndesin sanki şampiyonlukta pay sahibi gibi
28-04-2016 08:37

Yorum Yazın


Tweetlerimiz