Doğan Hakyemez anısına
14-07-2018

Aramızdan çok ani bir şekilde ayrılan Doğan Hakyemez için Orhan Yenihayat çok güzel bir veda klibi hazırladı.

 

Doğan Hakyemez anısına...

Yorumlar


ballokum Sigara bile içmem. Ama eğer bu kenevir performans arttırıcı bir şey değilse neden ceza veriliyor ki? Sigaraya göre zararı nasıl ciğerlere bilmiyorum ama ondan daha kötü değildir herhalde... Şimdi sigara içerse bir basketbolcu federasyon ona ceza verebilir mi? Ben doping maddesi aldı zannediyordum... Bu ceza ona çok ağır olmuş... Gerçekten çok iyi bir basketbolcu idi. Efes'de kıymeti bilinmedi.
14-01-2017 22:04
Clide Drexler Otun hangi tarihte ve ne için yasaklandığını bilmeyen insanlar yorum yapmasın. Ha bana kenevir reklamı mı yapıyorsun derseniz, sigara bile içmem, şekerden ve karbonhitrattan başka bağımlılığım yok. Kenevirin sakinleştirici ve dinlendirici özelliklerini okuyup öyle gelin. Ülkede kenevir içen tek oyuncu Lasme değil, federasyonun ceza kesme kriterlerine de bir bakın derim.
14-01-2017 20:03
Bahadır Şaka gibi severdim bu oyuncuyu ama hiç sempatim kalmadı bu sözler sonrası resmen över gibi açıklamalar yapmış kullandığı maddeyi.Bence asıl skandal bu tercihini transfer olduğu birçok kulübün bildiğini söylemesi ayrı bir skandal.Sporcu sağlığına faydalı olduğunu iddaa etmesi ayrı bir şok kesinlikle örnek olması adına men edilmeli spordan belliki hiç ders çıkarmamış.Genc sporcu adayları okuyor bu röportajı bence kaldırılması daha mantıklı olur kafalar karışa bilir.
14-01-2017 19:18
DeMar DeRozan esrar amerika ve bazı avrupa ülkelerinde yasal ayrıca bir çok ilacın etken maddesi merak eden The Union the Business behind getting adlı belgeseli izleyebilir Türkiye'de suç kabul ediliyor ama suç kavramı otoritenin tehdit algısına bağlı ve anlaşılan basketbol federasyonu doping maddesi olmamasına rağmen böyle bir ceza vermesi ile iktidara yaranmayı kendine vazife edinmiş.
14-01-2017 18:12
hakan kendimden başka kimseye zarar vermedim demekle sıyrılacaksın, ceza sana ağır ise bize de hafif geldi. Dua etki hapse girmedin. Başka ülkelerde bunu yaşardın. Türkiye'ye gelirken ya burayı kendi ülken Gabon gibi muz cumhuriyeti sanıyorsun yada uyanıksın
14-01-2017 17:49

Yorum Yazın