Dikeoulakos: İkinci devre müthiş agresiftik
14.12.2016 - 22:51

Fenerbahçe koçu George Dikeoulakos, USK Prag maçı sonrası Fenerbahçe TV’ye maçı değerlendirdi; “2 yıl öncesinin şampiyonuyla oynadık. Sert bir maç olacağını biliyordum, bilmediğim ilk yarı bu kadar yumuşak oynayacağımızdı. Maçın iki değişik yüzü vardı. İlk devre çok yumuşak, ikinci devre ise müthiş agresiftik. Rakamlar her şeyi söylüyor. İlk yarıyı 49 sayı yiyerek kapattık, ikinci devre ise sadece 22 sayı yedik. Oyuncularımızda maçı kaybedeceğim düşüncesi oluşmasına rağmen oyuna geri döndük ve kazandık. Buraya destek vermeye gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bu takım Avrupa’nın en iyilerinden, daha fazla seyirci tarafından desteklemeyi hak ediyoruz. Tüm oyuncularımız çok kaliteli. İlk yarı neleri yanlış yaptıklarını, ikinci yarı ne yapmaları gerektiğini biliyorlardı. En önemlisi oyuncularımızın agresifliği oyun aklıyla beraber sahaya koymalarıydı” şeklinde konuştu.


Kaynak: http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=53490

Yorumlar


obrakadavra oktay arkadaşıma aynen katılıyorum u takım ok yanlış kurulmuş.levander bu sene kötü yeni gelen abd li sadece dısarda 3 lük bekliyor oyun kurucusuz oynuyoruz resmen her maç birseli sertlikle yeniyorlar potaya zaten gidemiyor birsel.veraya az süre veriyor odapota dibi atışlarını o boya rağmen kaçırıyor.
15-12-2016 15:19
oktay Kusura bakma ama koç bu sezon başı oturup ta kurduğunuz takım bu ise eğer; final-four yapmanız imkansız çünkü; oyuncularınız; quikly lavender stricken ve gruda hucum ve savunma ribaundlarında ruh gibiler havuza düşen topları hep rakipler almış içe penetre eden bir oyuncumuz yok..ne bekliyorsun takımdan koç? veya ne yapman gerekir koç?
15-12-2016 09:00

Yorum Yazın


Tweetlerimiz