"Euroleague şampiyonu olmak istiyoruz"
15.03.2017 - 22:56

Karşılaşma sonrası Fenerbahçe TV’ye konuşan George Dikeoulakos, “Maçtan önce oyuncularla konuştuk. Tüm oyuncuların Final Four’u var. Onlardan ilk kez Final Four’a yükseliyormuş gibi oynamalarını istedik ve bu galibiyeti aldık. Çok mutluyuz” dedi.

Gururlu olduğunu belirten Dikeoulakos, “Fenerbahçe olarak amacımız ve hedefimiz her zaman önümüzdeki maçı kazanmak. Biz buna konsantreyiz. Şimdi Türkiye Ligi’ndeki ilk maçımızı kazanmalıyız. Burayı unutmalıyız. Euroleague ile işimiz henüz bitmedi. Biz oraya gidip son 2 maçımızı da kazanıp şampiyon olmak istiyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.Karşılaşma sonrası Fenerbahçe TV’ye konuşan kaptan Birsel, “Mutluyuz. Bir kez daha Final Four’dayız. Hedefimiz buydu ve başardık. İyi bir iş yaptık ama çok da abartılacak bir şey yok. Şampiyon olursak abartırız. Play-off maçları çok sert geçiyor. İspanyollar her zaman sert oynuyorlar. Deplasmanda kaybetmiştik ama ev sahibi avantajımızı iyi kullanıp kazandık” dedi.
Kaynak: fenerbahce.org

Yorumlar


Sidu Emin misin Huceyin?? Subeyi kapatmasinlar seneye.. Bana sen artik bir sey yazamayacakmissin gibi geliyor..
05-04-2017 16:44
Huseyin Kupabeyi sen Eurocup Ydu Agu finalini izle Seneye EL de yine FB olacak.Seneye de FB,Agu,Ydu maçlarına yorum yazarsin.
16-03-2017 12:18
oktay Bu savunma ile mi koç)))) avenida da biraz kaliteli oyuncu olsa seni 3 maça bırakmazdı..senin oyun kurucuna öyle bir baskı yaptılar ki 17.saniyede karşı tarafa geldin ve hep zorunlu olarak tercih yaptın..avenida koçu 20 lik Quevedo çatır çatır oynatırken sen hala yumuşak doku enfeksiyonu geçiriyordun..içeri penetre eden kaç oyuncun var???? senin sözlerin sadece hayalden öte gitmez koç..çünkü sen savunma yaptırmasını bilmiyorsun?
16-03-2017 09:27
KupaBeyi Güldürdü :)) en son bu sözü fenerliler Rusyadaki finalde söylemişlerdi.. sonrasını anlatmaya gerek yok :))
15-03-2017 23:39

Yorum Yazın


Tweetlerimiz