Devlerde sakatlık sorunu - Tolga, Metecan ve Göksenin oynayacak mı?
26.02.2018 - 16:21

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri B Grubu'ndaki dördüncü maçında bu akşam Letonya ile karşılaşacak olan A Milli Erkek Takımımızda Tolga Geçim, Metecan Birsen ve Göksenin Göksan’ın sakatlıklarıyla ilgili olarak bir açıklamada bulunuldu.

Belindeki problem nedeniyle Tolga Geçim’in Letonya ile oynanacak karşılaşmada yer alamayacağı belirtirken, dizinden sakatlığı bulunan Metecan Birsen’in ise kendisini ısınmada deneyeceği kaydedildi. Diğer yandan dün gerçekleştirilen antrenmanda parmağı yarılan ve dikiş atılan Göksenin Köksal’ın ise karşılaşmada forma giyeceği belirtildi.

A Milli Erkek Takımımız ile Letonya arasında Başkent Riga'da bu akşam Riga Arena'da oynanacak müsabaka TSİ 20.30'da başlayacak.

Yorumlar


CupCake Göksenin oynamazsa yanarız ! Onun atacağı 2 sayıya çok ihtiyacımız var...
26-02-2018 21:04
Seyrantepe Aslanı Aliço Başkan Özellikle Hüseyin Göksenin Köksal'ın eksikliğini, zaten kısır olan skor dağılımı ve zayıf durumdaki takım savunması dahilinde düşünürsek fazlasıyla hissedeceğimize dair hiç şüphem yok. Umarım bir şekilde iğneyle miğneyle bu maçta oynar. Çünkü her ne kadar İsveç maçının bir telafisi olsa da bu maçın telafisi yok desek yeridir. Hatta İsveç maçının telafisi aslında tam olarak bu maçtır da denebilir.
26-02-2018 17:51
Engin İlk maçtaki performansını gördükten sonra Göksenin bu maçı kaçırsaydı daha hayırlı olurdu gibime geliyor. Zira İsveç karşısında son 30 yılın en kötü milli takımını seyrettim ve bu oyunun başrollerinden birindede Göksenin vardı.
26-02-2018 17:01

Yorum Yazın


Tweetlerimiz