David Blatt adım adım Olimpiakos'a!
24.06.2018 - 16:25

Yunan Ligi ve Euroleague'de istediği sonuçları alamayan Olimpiakos, Sfairopoulos ile yolları ayırırken gündemdeki David Blatt için de mesafe katetti.

SDNA'nın haberine göre; Darüşşafaka'dan ayrılan David Blatt ile görüşmelerin iyi devam ettiği ve anlaşmanın yakın olduğu belirtildi.

B planı olarak Pire ekibinin, geçen sezon Anadolu Efes'i çalıştıran Velimir Perasovic'le de görüştüğü öğrenildi.

Yorumlar


efeslisince84 blatt ve olımpıakos basketbol felsefesi tamamen ayrı ,oly takım oyunu savunm üzerine kureulu blatt hızlı hücum ,lakers basketbolu üzerine eğer kimya tutarsa çok iyi olur,wılbekını de yanında götürebilir yada dackada johnsonı,yıllardır efes peras ergin oktay dahil 2.şansı hep vermişti neden blattı düşünmedi ler acaba ?
26-06-2018 09:10
Uğur Albayrak Anadolu Efes kaderi kadar üzüldüğüm az olmuştur.. David Blatt gibi bir marka, kalite hem de İstanbulda yaşamaya alışmışken ellerinden uçup Yunanistana gidiyor. Çünkü alelacele Ergin Ataman sanki kapılacakmış gibi uzun süreli kontrat yaptıkları için.. Ali Koç gibi bir kalite, gelir gelmez ilk iş sportif direktörünü Avrupadan getirdi. FB basketbol takımı Maurizio Gherardini ile transfer ve hakem ilişkilerini kurdu. Ya Efes ne yaptı. İyi niyetli ve uysal bir karakter olan Alper Yılmazı bu göreve getirdi ve hala korudu.. Şimdi umarım anlatabilmişimdir Efesin kaderini...
24-06-2018 18:16

Yorum Yazın