Daçka'dan sonra hayatı değişti - Djordjevic gönderildi
29.03.2018 - 13:11

Bayern Münih'in koçu Sasha Djordjevic görevinden alındı.

Darüşşafaka ile oynanan Eurocup serisinde 2-0 ile süpürülen ve dönüşünde Alman Ligi'nde Alba Berlin'e yenilen Bayern Münih, radikal bir karar aldı.

Münih ekibi, Sırp koç Sasha Djordjevic'le yolları ayırdı.

 

 

Yorumlar


ballokum Peki, Efes Ataman'a nasıl dayanıyor?
31-03-2018 12:20
ertan ürkmez Sırbistan'da hüsrana uğradığını düşünmüyorum. ABD'nin olduğu turnuvalarda Olimpiyat ve Dünya Şampiyonası ikincilikleri ile birçok oyuncusunun gelmediği turnuvada bir Avrupa ikinciliği. Bence Bayern kaybeder...
30-03-2018 00:13
Ali Can şahin Tebrik etmek gerek Bayern Münih yönetimini. Futbolda ne kadar iyi yönetiliyorsa Bayern Münih basketbolda bir o kadar kötü. Euro Cup'ta takım ilk tur gruplarında 10'da 9 yapmış sadece son maçı kaybetmiş. o da prestij maçı niteliğinde. Daha sonra ikinci tur gruplarında 6 maçta 5 galibiyet alınmış yine lider bitirilmiş grup. Kupanın favorilerinden Kazan çeyrek finalde saf dışı bırakılmış. Yarı finalde temsilcimiz Darüşşafaka tarafından kupanın dışına itilmiş Bayern Münih. Almanya Ligi'nde 25 maçta 23 galibiyet almış takım ve normal sezonu lider bitirecek çok büyük bir aksilik olmazsa. An itibariyle de Sasha Djordevic kovulmuş. Gerçekten tebrik etmek gerek Bayern Münih yönetimini!
29-03-2018 18:17
Müneccim Rıfat Efendi Biz burada kainattan gelen radyo dalgaları ve dönemsel gezegen hareketleri dahilinde ilk Daçka-Bayern maçı sonrasında da yazmıştık ki; Bayern'in basketbol şubesinde taa Pesic döneminden beri tarifi zor bir loserlık söz vardır. Aslında bu loserlığı atmanın bir çok kolay yolu-yordamı var. Gelgelelim, Almanlar'ı elbette ki Kurşuncu Saniye Teyze'nin Cennet Mahallesi'ndeki Home Office'inde kurşun dökünmeye ikna etmek, zannedildiği kadar kolay bir eylem olamayacaktır. Bayern ile benzer oranda sıkıntıları olan bir diğer isim de bizzat Djordjevic'in ta kendisidir. Yıllar evvel(1992) İstanbul'da son saniye basketi ile Partizan'a Avrupa şampiyonluğu getirirken gereğinden fazla abartılıkta sevinç gösterisinde bulunması sonucu, nice Joventutlunun ahını almış durumdadır. Ve şimdi o mazlum ahları, bugün yani koçluk döneminde aheste aheste çıkmaya başlamıştır. Pana'daki hüsran, Sırbistan'daki hüsran ve şimdi Bayern'deki hüsran... İşte bunlar hep metafizik!
29-03-2018 13:23

Yorum Yazın


Tweetlerimiz