DAÇKA'dan Ferit Şahenk'e ziyaret
03.05.2018 - 17:14

Darüşşafaka, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'i ziyaret etti.

Doğuş Grubu'nun medya binasında gerçekleşen ziyarette başantrenör David Blatt, teknik kadro, oyuncu ve takım yöneticileri yer aldı. Takıma yıllardır destek veren Ferit Şahenk'e takım oyuncularının imzaladığı forma hediye edildi.

Darüşşafaka Cemiyeti'ne, Şahenk ailesi ve Doğuş Grubu olarak katkıda bulunmaktan ve hizmet etmekten her zaman büyük onur ve gurur duyduklarını belirten Şahenk, "Takımın başarısında büyük emeği olan başta yakın dostum David Blatt olmak üzere tüm basketbolcu arkadaşlarımı ve teknik ekibi kutluyorum. Bir yıl aradan sonra tekrar mücadele edecekleri THY Avrupa Ligi'nde başarılarının devamını diliyorum. Bu önemli zafer tüm Türkiye'ye armağan olsun." ifadelerini kullandı.

Darüşşafaka ile Doğuş Grubu'nun birlikteliğinin, basketbolun çok daha ötesinde bir gönül bağı olduğuna dikkati çeken Blatt, şunları kaydetti:

"Ferit Bey, buraya gelmemdeki en büyük sebeplerden biriydi. Bize ve okula çok önemli destek veriyorlar. Bu projenin bir parçası olduğum için büyük mutluluk duyuyorum. Kendisine desteklerinden dolayı minnettarım."

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın