DAÇKA'da oyuncular arabalarına kavuştu
26.04.2016 - 12:42

Darüşşafaka Doğuş'nın sponsorluğunu yürüten SEAT, takımın yabancı oyuncularına yeni araçlarını teslim etti. Basketbolcular, geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine geniş ve yüksek tavanlı Alhambra araçları tercih etti.

Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Darüşşafaka Doğuş Basketbol Takımı'nın sponsorlarından SEAT, takımın 8 yabancı oyuncusuna SEAT Alhambra ve teknik kadro ekibine de 3 adet SEAT Leon araç tahsis etti.

SEAT SA'nın 'sportif' marka konumlandırmasına paralel olarak, geçtiğimiz yıl Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Darüşşafaka Doğuş Basketbol Takımı'nın ana sponsorlarından olan SEAT Türkiye, bilindiği gibi halen Euroleague Basketball'un da ana sponsorları arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz yıl Alhambra araçları kullanan oyuncular, çok yönlü kullanımı, sporcuların fiziksel yapılarına uygun boyutları (4.85 metre uzunluğu ve 1.90 metreyi bulan yüksekliği) nedeniyle son derece memnun kalmaları üzerine bu yıl da Alhambra araçları tercih ettiler.

Manuchar Markoishvili, Jamon Gordon, Marcus Slaughter, Luke Harangody, Reggie Redding, Erwin Dudley, Milko Bjelica, Scottie Wilbekin, Alhambra'larını teslim alırken; teknik ekipte yer alan Recep Şen, Ömer Uğurata ve Levent Topsakal'a SEAT Leon marka araç tahsis edildi. 

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz