Cumhurbaşkanlığı Kupası, Fenerbahçe'yi deviren Hatay'ın
10.10.2018 - 20:37

Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası final mücadelesinde Fenerbahçe ile Hatay Büyükşehir Belediye karşı karşıya geldi.

İlk yarıyı 25-28 önde kapatan Hatay, karşılaşmadan 47-61'lik skorla galip ayrıldı.

Hatay adına Hind Ben Abdelkader 21 sayı 3 ribaund 2 asistle maçın yıldızı olurken, Glory Johnson 11 sayı 6 ribaund 2 asistle mücadele etti.

Fenerbahçe cephesinde 11 sayı ile oynayan Birsel Vardarlı takımı adına maçtaki en skorer isim oldu.

Yorumlar


Deniz Dünya'da Fenerbahçe kadar final kaybeden camia yoktur herhalde. Futbol, basketbol, voleybol vs. spor dallarında Fenerbahçe takımları çıktıkları birçok finali, hatta bazılarında zayıf takımlara karşı oynasalar da kaybettiler. Özellikle bayan basket takımı Avrupa'daki tüm kupa1 ve kupa2 finallerini kaybetti. Bu konu üzerine belki bir tez yazılabilir. Herkes bu durumu Aziz Yıldırım uğursuzluğuna bağlıyordu, maalesef Ali Koç da çok uğurlu gelmedi.
12-10-2018 11:59
YELDEĞİRMENLİ Sezon başı, milli takımlara gidenler sebebiyle takımı geç oluşturmak vs vs hepsi tamam; Birsel'in hala 15 sn oynamadan topu elden çıkarmaması, Ayşe ve Pelin'in körleme dalışları hala devam ediyor. Yabancı sayısının azaltılması yerli oyunculara doping etkisi yaratmalı. Ama bu etkiyi şahsi oynayarak, asist yapmadan, körleme dalışlarla gösteremezsiniz. Aman dikkat !!
11-10-2018 10:15
OKTAY maçın başlığı şudur; hatay erkekler gibi fener kadınlar gibi oynadı...hatayın baskılı savunması çok hoştu..fb koçu geçen sezon kadrodaki oyuncularla oynayayım nede olsa birbirlerini tanıyorlar dedi ama bence hiç te tanıdıklarını söyleyemem özellikla kia vagonu neden elde tuttular çözmüş değilim...gel gelelim tuğçe tilbe ayşe cora ya ya çocuklar hangi takımda oynadığınızın farkındamısınız ne ribaund ne asist ..yok arkadaş hiç kendinizi geliştirmediyseniz defolun gidin ya...
11-10-2018 08:55

Yorum Yazın


Tweetlerimiz