Crocker: Mejia bomboştu
10.06.2018 - 13:44

TOFAŞ Basketbol Takımı’nın ABD’li şutörü Tony Crocker, Fenerbahçe Doğuş karşısında bütün güçlerini ortaya koyduklarını belirtti.

8 asist yapan ve maç topunun sayı pasını veren Crocker, “İki iyi oyuncumuzun eksik olmasına rağmen maçın başından sonuna kadar bütün sertliğimizi sahaya yansıttık. Sezon içerisinde en iyi gösterdiğimiz mücadelelerden biriydi bu maç. Önümüzdeki maça da en iyi şekilde hazırlanmaya çalışacağız. Takımımla gurur duyuyorum. Çünkü son ana kadar mücadele ediyoruz ve hala şampiyonluk için şansımız var. Bu sezonu en iyi şekilde geçirdiğimizi düşünüyorum ve çok gurur duyuyorum hepsiyle. Bütün taraftarlarımızı bir sonraki maça da bekliyorum. Onlardan en yüksek desteklerini duymak istiyoruz. Onlara ihtiyacımız var. Lütfen maça gelin ve olabildiğince ses çıkarın. Sonuçta bu final serisi ve herkes buraya ulaşmak için oynuyor. Biz o maçı en iyi şekilde oynayacak enerjiyi bir şekilde yaratıp bulacağız” dedi.

Son pası hakkında ise Crocker, beIN SPORT mikrofonlarına, "Bomboştu. O pası o anda hemen ona verdim. Müthiş bir sayıydı. Biz birbirimize güvenen bir takımız" diye konuştu.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz