Cleveland'a içeride soğuk duş
16.04.2018 - 00:55

NBA Doğu Konferansı Play-Off ilk tur maçında normal sezonu 4.sırada bitiren Cleveland Cavaliers, sahasında normal sezonu 5.sırada bitiren Indiana Pacers’ı ağırladı.

Maça inanılmaz bir istek ve tempoyla başlayan Indiana Pacers, kusursuz bir ilk yarı oynayarak soyunma odasına 38-55 önde gitti.

Üçüncü periyotta ise işler değişmeye başladı. Maç boyunca sürdürdüğü tutuk görüntüsünü değiştirmeye ve özellikle hücumda daha iyi işler yapmaya başlayan Cavaliers, farkı tek haneli sayılara indirdi ve final periyotu öncesi skor 65-73’tü. Son çeyrekte Oladipo’nun sayıları ile oyunu ilk yarıdaki haline geri döndüren Indiana Pacers, maçın sonunu da tıpkı başı gibi iyi oynayarak parkeden 80-98 galip ayrıldı ve seride sürpriz bir şekilde 1-0 öne geçti.


Cavs forması giyen milli basketbolcu Cedi Osman, karşılaşmada 2 dakika süre aldı.


Yorumlar


ballokum Umarım Cavaliers ilk turda elenir ve artık böyle one-man-show takımlarının sonu gelir. Bir kişiyi seyretmek için tv başına geçmiyoruz ki? Y da 3'lük antremanı syretmek için. Oyun görmek istiyor gösler. Ama bu tür takımlar asla öyle oynayamıyorlar. Bu takımı FB kesin elerdi.
16-04-2018 11:04
ballokum Nedir bu Cavalier'in hali. Adamların 3'lükten başka oyunu yok. Girerse kazanıyorlar, yoksa maval okuyorlar. James'in birkaç güzel hareketi de olmasa Cavaliers çekilmez. Ne defansı biliyorlar, ne birlikte oynamayı. Dandik bir görüntü vediler. Üstü üste 3 pas yamıyorlar. Alan fırlatıyor.Bu takım mı şampiyon olacak? Cedi dün oynasa çoğu oyuncudan daha faydalı olurdu takıma. Tamam o da boş 3'lükleri sokamıyor ama hiç olmazsa enerji verirdi, savunma yapardı. Dün içi boş bir Cavaliers seyrettik. LeBrone da öyle tekin birisi değil. Kendisi hiç savunma yapmıyor, ama suçu hep başkalarına atıyor. O kral, ve etrafında uşakları var.. Bu takımın koçu k,m? LeBrone mu Lue mu?
16-04-2018 11:02
Efes Fan Cediyi bu adam çaylak diye iyi oynasa da oynatmıyor.Ama Cedinin de daha çok çalışmaıs gerekiyor çok boş atış kaçırıyor
16-04-2018 08:54

Yorum Yazın


Tweetlerimiz