Cimbom’da Ayşegül Günay sezonu kapattı
30.12.2017 - 22:04

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi 12.hafta maçında sahasında Fenerbahçe’ye 67-79 kaybeden Galatasaray’a bir kötü haber de oyuncusu Ayşegül Günay’dan geldi. Karşılaşma sırasında sakatlanan Günay’ın durumu hakkında sarı kırmızılı kulüpten şu açıklama yapıldı;


“Fenerbahçe maçının ilk çeyreğinde ikili mücadele sırasında yerde kalan oyuncumuz Ayşegül Günay sakatlanarak kenara geldi.

Maç sonrasında kulüp doktorumuz tarafından yapılan kontrollerde oyuncumuzun sağ diz ön çapraz bağlarında kopma meydana geldiği saptanmıştır. Bahçelievler Medical Park’ta operasyon geçirecek olan oyuncumuz Ayşegül Günay’a geçmiş olsun dileklerimizi iletir, hızlı bir iyileşme süreci dileriz.Maç sonrasında kulüp doktorumuz tarafından yapılan kontrollerde oyuncumuzun sağ diz ön çapraz bağlarında kopma meydana geldiği saptanmıştır. Bahçelievler Medical Park’ta operasyon geçirecek olan oyuncumuz Ayşegül Günay’a geçmiş olsun dileklerimizi iletir, hızlı bir iyileşme süreci dileriz.”

Yorumlar


duzilla Kadın basketbol liginin üst düzey özveriyle oynayan oyuncularının arasında yer alan Ayşegül Günay 'a acil şifalar dilerim.
02-01-2018 11:56
Mertbaba Geçmiş olsun... Rotasyon yüzünden erken döndü fedakarlık yaptı...
31-12-2017 00:51
Hollandali Aysegul Gunay ya da ben de gecmis olsun diyorum. Hollandadan Hasan abisi olarak canli seyir ettigim bu macda bu seklide Aysegulu kenara gelmesine cok uzuldum.Gecmis olsun tekrar Aysegul. Bir tecrubem olarak bu olaylarda Aysegule acele etmemesini tavsiye ediyorum. Daha yeni cikmisti sakatliktan ve galiba ...neyse. Ben kimim ki. Tabiki Aysegulu taniyan bir abisi olarak uzaklardan biraz duygusal oldu.Saygilarimla. Hollandadan Hasan Ulu
30-12-2017 23:36

Yorum Yazın