Cimbom, İtalya'da kayıp
21.10.2020 - 23:22

FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi A Grubu ilk hafta maçında Galatasaray Doğa Sigorta, deplasmanda Dinamo Sassari'ye konuk oldu.

Karşılaşmaya hızlı başlayan ve temsilcimize rahat bir oyunla üstünlük kuran Dinamo Sassari, soyunma odasına da 44-30 önde giren taraftı.

İkinci devrede de benzer senaryo ilerledi. Farkı genelde çift hanelerde tutmayı başaran ev sahibi ekip, temsilcimize geri dönüş şansı vermeyince gruba galibiyetle başlayan taraf oldu; 93-84.


Yorumlar


göçmen Takım çok kötü.Ribaund alamıyoruz.Rj.Hunter ve Lee Williams acil gönderilip yerine iki yeni yabancı alınmalı.Sene başından beri hiç katkı vermiyorlar.Katılıyorum ,eğer Furkan boşta ise bizde iş yapar.Gerçi bizden ayrılış süreci biraz sorunluydu ama geçmişte kalmalı,ileriye bakmalı.
22-10-2020 14:36
Basketboy Takımlarımızın hali nedir böyle ya! Futbolda her sene tel tel dökülüyorduk da.... Bu hastalık basketbola da bulaştı galiba
22-10-2020 09:30
Mertbaba Bu Gs geçen yılki Gs'den değil maç periyot alamaz.Uzunlar ribaund alamıyor Berke mi yabancı Johnathan mı? belli değil.Faul özürlü uzun çok üzer bu takımı.Kalin uzuna karşı çok üzer bu pota altı.Yabanci zor gibi bildiğim Furkan Aldemir boşta, kaçırmayın alın.Barış onu oynatır rahat rahat.Motum son periyotta dayak yedi resmen adama kasti vurdular helal olsun geri adım atmadı ama diğerleri daha iyi tepki verebilirdi.Uzun sorunu cozulmedikçe burda ilk iki olmaz ligde ise ilk 5 olmaz...
22-10-2020 00:06

Yorum Yazın


Tweetlerimiz