Cavs tribünlerine Cedi jesti
20.03.2018 - 10:09

Cleveland Cavaliers yönetimi Milwaukee Bucks maçından önce sakatlığı nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyen Cedi Osman'ın tişörtünü seyircilere dağıtılmak üzere koltuklara bıraktı.

Salonda yer alan 20.562 Cedi Osman tişörtünün üzerinde Cedi’nin isminin telaffuzu ve ismin anlamının “Tükenmeyen hırs ve sınırsız enerji” olduğu yazılarak esprili bir mesaj verildi.

Yorumlar


jojo Tamam Nurdan hanım, derhal başkanı arayıp Cedi'yi kovduruyorum, sen sıkma canını! Zaten enbiyeyi amatörler yönetiyor, keşke sizin gibi bir duayene danışıp da profesyonelce kararlar alsalardı!
21-03-2018 16:04
Nurdan Karahan Ben gerçekten anlamıyorum Türkiye de bir takımda potansiyelli bir oyuncu bukadar az süre alsa haber yaparmıydınız. NBA da figüran oyuncusu olmuş bana göre sıradan bir perfroansı olan ki onu diğer çaylaklardan ayıran hiçbişeyi özeliği yok. Ama nedense sürekli şişirme haberler yapıp bana göre figüranlıktan öte gidemicek bir oyuncuya goy goy yapılıyor.Yani avrupada oynamalı NBA da sıradan bir oyuncu olur diye eleştiri yapıp doğruları yazan bir kişi çıkmadı koca basketbol camiasında. Dahası NBA da oynamasının Türk milli takımında da bir faydası olmıcak çünkü Türkiye de oynadığının yarısı kadar oynayamıyor NBA da. Birileri 4-5 dakika alıp oynadığını büyük bir marifet gibi konuşması şaşırtıcı. Oysa olmadı uymadı bazı şeyler ama nedense NBA olunca işler goy goy çok aynı yaşta bir oyuncu bizim ligde bukadar az süreler alsa eyvah eyvah neler denirdi neler.
20-03-2018 10:46

Yorum Yazın