Blatt: Darüşşafaka'yı ve Türkiye Ligi'ni temsil edeceğimiz için mutluyuz
24.03.2018 - 00:20

EuroCup Yarı Final 2. maçında Bayern Münih'i 83-87'lik skorla mağlup ederek 2-0'lık seri sonunda finale yükselen Darüşşafaka'da koç David Blatt, karşılaşma sonrasında düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

"Her şeyden önce Bayern Munih'i bu güzel EuroCup sezonu için tebrik ederim. Kalitelerini ve seviyelerini kanıtladılar. 

Maçı hakederek kazandık, iyi bir basketbol maçıydı, özellikle hücumda iki takımda iyi iş çıkardı. Wilbekin eşsiz bir performans sergiledi. Bu ritimde bir biçimde şut atan bir oyuncuyu durdurmak zordur.  Şimdi finale bakacağız. Darüşşafaka'yı ve Türkiye Ligi'ni EuroCup finalinde temsil edeceğimiz için mutluyuz."

Yorumlar


erkan Davil Blatt harika bir koç, ölü maccabi den avrupa şampiyonu, hiç favori olmayan rusyadan o dönemin en hüçlüsü İspanya karşısında hem de İspanya'da avrupa şampiyonluğu çıkartmış harika bir adan. Fenerbahçe dışındaki büyük kulüp takımları bu adamı düşünmeli bence. Ancak böyle bir koçla fFenerbahçe düzeyini yakalayabilirler. Finalde yine her şey ortada ama Kuban Bayern'den daha iyi bir takım. Zor ama imkansız değil. Davit Blatt bu. En azından gelecek seneki euroleague katılımı kesinleşti Daçka'nın.
24-03-2018 09:20
ballokum Well-done coach. You and your team have done a great job. Thank you for such a thrilling game that your team put up against Bayer Munich.
24-03-2018 07:35
Baba Sene başında öngördüğümüz Daçka-Kuban ve Cska-Fb finalleri gerçekleşecek herhalde. 20 de 20 ile gelen Kuban ve süper kadrolu Cska ya rağmen Obra ve Blatt avantajları ile iki kupada da en az % 50 şansımız var diyorum
24-03-2018 00:40

Yorum Yazın


Tweetlerimiz