Beşiktaş'tan kavga haberlerine yalanlama
05.12.2017 - 16:19

Beşiktaş, Anadolu Efes maçının ardından soyunma odasında tartışma çıktığı yönündeki haberlerle ilgili açıklama yayınladı.

KULÜPTEN ŞU AÇIKLAMA YAPILDI: Beşiktaş Sompo Japan Takımımızın Anadolu Efes'i mağlup ettiği maçın ardından soyunma odasında prim polemiği çıktığı, oyuncularımız ile yöneticilerimiz arasında tatsızlık yaşandığı şeklinde asılsız bir iddianın internet ortamında servis edildiğini üzülerek görmekteyiz.

 Beşiktaş Sompo Japan Takımımızın mücadelesi ve elde ettiği sonuçlarla takdir topladığı bir dönemde, asılsız iddialar ile takımımızın moralini bozmak, şubemizde karışıklık çıkartmak isteyenler tarafından uydurulmuş bir senaryo ile karşı karşıyayız.

 Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Cihat Kumuşoğlu'nun özveriyle yaptığı çalışmalar ile Baş Antrenörümüz Ufuk Sarıca'nın tecrübe ve birikimiyle ortaya koyduğu vizyon sayesinde takımımız sahada üstün bir mücadele sergilemektedir.

 Sahip olduğumuz aile ortamını bozmaya yönelik asılsız iddialara itibar edilmemesi konusunu kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Yorumlar


BGL beşiktaşıda obra idare etsin . Küme düşürelimm En büyük obra
06-12-2017 16:00
obrakadavra HACİVAT bjk iyi yoldamı kim rahatsızlık duyuyor acaba merak ettim.ateş olmayan yerden duman çıkmazmış bunu unutma illaki birşeyler olmuş ama örtbas etmeye çalışıyorlar.aynı şenol güneşin derbide yardımcısını tokatlaması gibi
06-12-2017 10:17
HacivatBJK Birileri Beşiktaş'ın iyi yolda gitmesinden rahatsızlık duymaya başladı galiba. Neyse ki camiamız bu tarz ayak oyunlarına bağışıklık kazanalı çok oldu.
05-12-2017 18:23

Yorum Yazın