Beşiktaş’ın yeni sponsoru Faruk Güllüoğlu
06.01.2016 - 17:23

Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı, Faruk Güllüoğlu ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

BJK Akatlar Arena’da düzenlenen anlaşmanın imza törenine Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Hakan Özköse ve Lezzet Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin ile siyah-takımın teknik heyet ve oyuncuları katıldı.

Fikret Orman törende yaptığı konuşmada, Faruk Güllüoğlu’nun çok önemli bir marka olduğunu dile getirerek, “Beşiktaş ile beraber oldukları için kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah beraber çok güzel işler yapacağız. Desteklerinden dolayı çok mutlu oldum. Uzun süreli bir birliktelik olacak diye düşünüyoruz. İnşallah iki kuruma da hayırlı olur” ifadelerini kullandı.

Orman, 3 yıllık anlaşma çerçevesinde Faruk Güllüoğlu’nun, siyah-beyazlı takıma 2 milyon lira yatırım yapacağını söyledi.

Hasan Gültekin ise Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı’na destek vermekten memnun olduklarını anlatarak, “Bundan sonra Beşiktaş ile her zaman omuz omuza vereceğimizi temenni ediyoruz” diye konuştu.

Hakan Özköse de Faruk Güllüoğlu ile yaptıkları anlaşmanın ilerleyen günlerde daha büyüyeceğini ve çeşitleneceğini kaydetti.

Toplantının sonunda Fikret Orman, Hasan Gültekin’e 10 numaralı siyah-beyazlı forma hediye etti.

Anlaşma uyarınca Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı, maçlarına sırtında “Faruk Güllüoğlu” yazılı formalarla çıkacak.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz