Beşiktaş Sompo Sigorta sahaya iniyor
10.08.2019 - 14:13

Beşiktaş Sompo Sigorta, 18 Ağustos Pazar günü yeni sezon hazırlıklarına başlayacak.

2019-2020 sezonu öncesinde; Jordan Theodore, Shaq McKissic, Nemanja Djurisic, James Michael McAdoo ve İsmet Akpınar ile kadrosunu güçlendiren Burak Can Yıldızlı, Ömer Utku Al ve Samet Geyik ile sözleşme yenileyen Siyah-Beyazlılar, A Takıma yükselen Can Kaan Turgut, Ege Cem Sun ve Çağdaş Kayabaşı ile yeni sezon hazırlıklarına 18 Ağustos Pazar günü yapacağı antrenmanla başlayacak.

18 Ağustos Pazar günü çalışmalarına başlayacak Beşiktaş Sompo Sigorta, 21 Ağustos’ta kamp çalışmaları için Kartepe’ye hareket edecek. 1 Eylül’e kadar hazırlıklarını Kartepe’de sürdürecek olan Beşiktaş Sompo Sigorta, 5-8 Eylül tarihleri arasında; Tofaş, Türk Telekom, Bahçeşehir Koleji, Unics Kazan ve Monaco’nun yer aldığı GSA-Smart Casual Cup 2019’da mücadele edecek.

11 Eylül’de Fransa’ya gidecek olan Beşiktaş Sompo Sigorta Takımımız, 12-15 Eylül tarihleri arasında Pro Stars Basketbol Turnuvası’na katılacak. Organizasyonda ekibimizin yanı sıra; Maccabi Tel Aviv, Le Mans, Cholet Basket, Strasbourg ve Metropolitans 92 takımları yer alacak.

Son olarak 18-21 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek TUBAD Turnuvası’na katılacak olan Beşiktaş Sompo Sigorta Takımımız, organizasyonda Galatasaray Doğa Sigorta, Türk Telekom ve Banvit ile karşılaşacak. 

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz