Beşiktaş SJ'in Şampiyonlar Ligi karnesi
28.12.2016 - 11:17

     *E grubunda sekiz galibiyet iki mağlubiyet ile on hafta sonunda lider olan temsilcimiz Beşiktaş Sompo Japan son beş maçının üçünü kazanmış durumda. Kara Kartal maç başına bulduğu 81 sayı ile bu alanda beşinci sırada yer alıyor.

     *%48.3 şut isabeti ile beşinci sırada bulunan siyah beyazlılar maç başına 19.3 asist ortalaması ile de beşinci sırada yer alıyor. Maç başına 36 verimlilik ortalaması ile dördüncü sırada bulunan temsilcimiz üç tane double double performansına sahip olarak bu alanda dokuzuncu sırada yer aldı.

     *Takımın bireysel performanslarına gelecek olursak; 18.9 verimlilik puanı ve 9.0 ribaunt ortalaması ile Stimac bu iki alanda lider olan isim. 15.6 sayı ortalamasına sahip Earl Clark takımın sayı kralı konumundayken 4.6 asist ortalaması ile Thompson takımdaki en iyi asist ortalamasına sahip oyuncu.
İstatistik Düzenleme: Kenan Alpay / Basket Dergisi
Grafik: Kaan Baytur / Basket Dergisi

Yorumlar


cem çalışkan Güzel bir haber olmuş, inşallah sene sonunda kupayı biz kazanacağız. Bir iki takım dışında rakibimiz olduğunu düşünmüyorum. Onları da Akatlar'daki seyirci desteğimizle geçeriz.
28-12-2016 16:09

Yorum Yazın