Beşiktaş antrenörü Buharalı, taraftarla kapıştı
31.03.2016 - 08:40

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi’nde dün Basketbolu Geliştirenler Derneği'nin Beşiktaş'ı 80-52 yendiği maç sonrasında salonda gerginlik yaşandı.

Caferağa Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmanın ardından Beşiktaşlı oyuncular, siyahbeyazlı taraftarların önündeki kapıdan çıkarken, başantrenör Ömer Buharalı, diğer kapıyı tercih etti.

Tribündeki bir Beşiktaş taraftarı, "Niye oradan çıkıyorsun Ömer Hoca? Buradan çık, seninle konuşacağım” demesi Buharalı’nın tepkisine sebep oldu.

Sinirlenen Buharalı, taraftara koşmaya başladı. Beşiktaş Menajeri Mehmetcan Akbudak, medya sorumlusu Hasan Avcı ve kondisyoner Taylan Yaşin araya girerek Ömer Buharalı'yı tuttu. Yardımcı antrenörler Sermin Dolar, Serkan Arıca ve masör Ceyhun Fidan da taraftarı sakinleştirmeye çalıştı.

Beşiktaş taraftarının tribünlerden aşağı inmeye çalışması, ortalığın daha da karışmasına sebep oldu. Polislerin araya girmesiyle birlikte olay fazla büyümeden bitti.

Ömer Buharalı ile tartışan taraftarın daha önce birkaç maçta daha Buharalı'ya karşı kaba sözler kullandığı iddia edildi. (bjkbasket.org)

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz