Bargnani geliyor mu? Ataman'dan özel açıklama!
04.03.2016 - 15:47

NBA’de Brooklyn Nets tarafından serbest bırakılan ve Galatasaray Odeabank’ın gündemine gelen Andrea Bargnani için girişimlerin sürdüğü öğrenildi.

Ataman, ‘Bargnani bize teklif edilen oyuncular arasından hamle yaptığımız bir isim. NBA’den ayrıldıktan sonra kendisine önemli teklifler geldi ve şuanda bizim de gündemimizde. Bargnani’ye 2 aylık bir sözleşme teklif ettik. Onların istediği ücrete yakın olan bir teklifi kendilerine sunduk. Şuanda yanıt bekliyoruz. 2 aylık bir anlaşma olacağı için bizi maddi anlamda zorlayacak bir sözleşme olmayacak. Dorsey ayrıldıktan sonra zaten biz bir bütçe elde etmiş olduk. Bunun tamamını harcayacağız diye bir şey yok elbette ancak maddi anlamda Bargnani’ye uyabilecek bir sözleşme de teklif ettik. Şuanda yanıt bekliyoruz. Ben transfere pozitif yaklaşıyorum. Buradan gelecek yanıta göre diğer teklif edilen isimler üzerinde durmaya başlayacağız‘ dedi.

Alade Aminu isminin de geçtiğini hatırlattığımızda Ataman, ‘Aminu gibi birçok oyuncu şuanda bize teklif ediliyor. Bargnani’den gelecek yanıta göre diğer isimlere eğileceğiz‘ diye konuştu.

* Basket Dergisi Özel Haberidir.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz