Bakan Kılıç'tan Periler'e tebrik
17.06.2016 - 21:36

A Milli Kadın Basketbol Takımı, FIBA Kadınlar Olimpiyat Elemeleri çeyrek final maçında Küba'yı 71 - 45 yenerek üst üste ikinci kez Rio 2016 kotası alırken, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da Milli Takımı yalnız bırakmadı.

Fransa'nın Nantes Kentinde yapılan mücadelede Milli Takımımıza tribünden destek veren Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, maçın ardından büyük sevinç yaşadı.
Maç sonu açıklamalarda bulunan Kılıç, A Milli Kadın Basketbol Takımı'nı gösterdikleri performanstan dolayı tebrik ederek, "Takımımızın Rio'da çok farklı şeyler başarabileceğini çok yukarıya doğru ilerleyebileceğini düşünüyorum. Milletimize yaşattıkları mutluluktan dolayı da hepsine teşekkür ediyorum" dedi.
Bakan Çağatay Kılıç, sözlerine şöyle devam etti: "İlk çeyrekte biraz heyecanlandık ama takımımız her zamanki oyunuyla arayı açmayı başardı. Hepsini tebrik ediyorum. Gerçekten güzel bir performans göstererek, birlik içerisinde takım ruhuyla, her oyuncunun da ortaya mücadelesini ortaya koyarak aldıkları bir başarı. Bundan sonrası inşallah Rio'da gelecek diye düşünüyoruz. Takımımızın Rio'da da çok farklı şeyler başarabileceğini çok yukarıya doğru ilerleyebileceğini düşünüyorum. Tekrar hepsini tebrik ediyorum. Milletimize yaşattıkları mutluluktan dolayı da hepsine teşekkür ediyorum. Darısı A Milli Futbol Takımımızın başına diyorum."

Yorumlar


Beyaz gölge Mağlup olsalardı bakan yine orada olacakmıydı !? Amacı siyasi RANT !
18-06-2016 17:50

Yorum Yazın


Tweetlerimiz