Bahar Çağlar: Kupayı başkanımız için kazandık
18.05.2017 - 09:12

Yakın Doğu Üniversitesi kaptanı Bahar Çağlar, şampiyon olacaklarına çok inandıklarını ve başardıkları için mutlu olduklarını dile getirdi.

İlk maçta tatsız olaylar yaşandığını anımsatan Bahar, "Süreç çok zorlu geçti. Bu kupayı özellikle başkanımıza armağan ediyoruz. Başkanımız bizi tribünden izliyordu. Gerçekten bu kupayı onun için kazandık. Çok mutluyuz. Bu sezon da hedeflerimiz belliydi. Avrupa Kupası, Türkiye Kupası ve son olarak lig kupası. Gerçekten bu hedeflere ulaştık." diye konuştu.

Yakın Doğu Üniversitesi oyuncularından Olcay Çakır Turgut ise başarının inanılmaz bir duygu olduğunu ifade etti. Çok önemli bir sezonu geride bıraktıklarını aktaran Olcay, şunları kaydetti:

"İlk senemizde bütün kupaları aldık. Bu ailenin üyesi olan herkesle gurur duyuyorum. Taraftarımıza teşekkür ediyorum. Çok zor bir maçtı. Seri 2-2'ye geldi ve bu maçı 1 sayıyla kazandık. Kazanmayı bildik, önemli olan bu. Kupayı başkanımız Işık Eyigüngör'e armağan ediyoruz. Son 2 saniyeyi anlatamam. Çok zor bir süreçti bizim için. On dakika gibi geçti. Sonuna kadar savaştığımız için o son topu aldık."

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın