Avrupa Kupaları'ndaki kadın takımlarımızın lig maçlarına erteleme
13.03.2017 - 14:01

Bilyoner.com KBL’de mücadele eden ve ülkemizi Avrupa kupalarında başarıyla temsil eden Bellona AGÜ, Fenerbahçe, Galatasaray, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Yakın Doğu Üniversitesi’nin ligde oynayacakları karşılaşmalar ertelendi.

Buna göre; Kadınlar Euroleague’de yer alan ve İspanya’nın Perfumerias Avenida ekibiyle 15 Mart Çarşamba günü karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe’nin; ligin 20.haftasında Mersin Büyükşehir Belediyesi ile oynayacağı karşılaşma 22 Mart Çarşamba gününde ertelendi. Fenerbahçe’nin ayrıca, ligin 21.haftasındaki Kadınlar Eurocup’taki temsilcilerimizden Hatay Büyükşehir Belediyesi ile oynayacağı karşılaşma da ileriki bir tarihe ertelendi.

Kadınlar Eurocup’ta tarihi bir başarı elde eden temsilcilerimiz Bellona AGÜ, Galatasaray, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Yakın Doğu Üniversitesi’nin, 22.hafta oynayacağı karşılaşmalar da ileriki bir tarihe ertelendi.

Ligin 22.haftasında; Galatasaray – Bellona AGÜ, Yakın Doğu Üniversitesi – İstanbul Üniversitesi ve Hatay Büyükşehir Belediyesi – Mersin Büyükşehir Belediyesi maçlarıyla ilgili tarihler, TBF Ligler Direktörlüğü tarafından açıklanacak.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın