ATAMAN'DAN UYARI: Rakibi kesinlikle hafife almayın
07.07.2016 - 09:26

Filipinler'de Senegal önünde yarı finale çıkma mücadele verecek olan Basketbol A Milli Takımı sabah yaptığı antrenmanla karşılaşmanın hazırlıklarını tamamladı. 

Coach Ergin Ataman’ın yönetiminde yaklaşık 1 saat süren çalışmaya  ayak bileğindeki sakatlığı süren Cedi Osman dışındaki tüm oyuncular katıldılar. Şut ağırlıklı geçen çalışmada oyunculardan Senegal karşısında iyi mücadele edip, dikkatli olmalarını isteyen Ataman, Afrika ekibinin çok atletik oyunculardan kurulu ve iyi mücadele eden bir takım olduğunu belirterek “Rakibi kesinlikle hafife almayın” uyarısında bulundu. Senegal’in Kanada karşısında iyi mücadele edip 58-55 kazandığı karşılaşmayı izledikten sonra otelde takım ile bir toplantı da yapan Ergin Ataman, “Kesinlikle kolay bir maç olmayacak. Sizlerden oyunun her anında konsantrasyonunuzu korumanızı ve mücadeleyi hiç bırakmamanızı istiyorum” dedi.

Basketbol A Milli taktımımız bugün Türkiye saati ile 13.30 Senegal ile karşı karşıya gelecek. Takımımız bu maçı kazandığı takdirde yarı finale yükselecek.

(TBF)

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz