Ataman yabancıların kalmasını istiyor
09.05.2016 - 16:30

Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman, A Spor canlı yayınında önemli açıklamalarda bulundu.

Ataman, gelecek sezonki planlarla ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Ergin Ataman’ın açıklamalarının satır başları şöyle:

-Başkan olsam önümüzdeki yıl Euroleauge'de şampiyonluğa oynayacak bir takım kurarım.

-Ergin Ataman: Galatasaray'ın önümüzdeki yıl Avrupa vitrini erkek basketbol takımı olacak.

-Galatasaray Avrupa'da Türkiye'nin en büyük markası.

-Can Topsakal ile hiçbir sorunumuz yok.

-Real Madrid’den teklif almadım.

-Yabancı oyuncuların sözleşmelerini uzatmamız gerekiyor. Sıfırdan takım kurmak istemiyorum.

-Cumhurbaşkanımız Türk sporu ve sporcuları için büyük şans.

Yorumlar


Cenk Boş boş konuşmayın ya. Green, Jerrels'dan bahsetmiyor adam Jerrels zaten gitti. Micov,McColum,Schillp,Lasme,Davis kalır, kalması da lazım zaten. 2 uzun, 1 oyun kurucu transfer yapılır. Bu oyuncular da iyi seçilirse gayet iddalı bir takım olmaya devam ederiz.
10-05-2016 14:03
Bateman Ya Galatasaray zaten Bayern Münih, Karşıyaka, Gran Canaria gibi köy takımlarını(!) eleyerek kazandı Eurocup'ı. Sezon sonu Galatasaray'ın elinde bir avrupa kupası olurken Fenerbahçe'nin elinde koca bir sıfır olduğunda herkes bu sezon Galatasray'ın kazandığı kupayı hatırlayacak.
10-05-2016 00:36
1905 Parayla saadet olmuyor! Efes yıllardan beri para akıtıyor ve sonuç ortada, Fener yıllarca harcadığı onca paranın karşılığını son dönemlerde alabiliyor. Bu yıl Barcelona ve Real Madrid i de gördük. Birbirini tamamlayan doğru parçalar bir araya getirilip belli bir düzen içerisinde netice elde edilebilir.
09-05-2016 22:50
eeeozturk Ya sayın ataman Allahını seversen yapma ya. İlkönce -Başkan olsam önümüzdeki yıl Euroleauge'de şampiyonluğa oynayacak bir takım kurarım. -Galatasaray'ın önümüzdeki yıl Avrupa vitrini erkek basketbol takımı olacak. Deyip sonrada --Yabancı oyuncuların sözleşmelerini uzatmamız gerekiyor. Sıfırdan takım kurmak istemiyorum. demek nedir? hadi Micov u eh hadi mc collum u geçtim, green,schilb,jerrels, yaşlı lasme ve davis ile mi euroleague de başarılı olacaksınız. Güldürmeyin beni Allah aşkına. Gs nin vizyonu sizseniz yanmış camia demekki. Avrupada kupa kazanmak ülkemiz adına pek tabii mutluluk verici ancak, gs standardının altında takımların katıldığı pekte aman aman prestijli olmayan bir organizasyondan şampiyon çıkmanın verdiği sarhoşluk sizi kanaldan kanala atarken, konuştuklarınızdaki tezat noktalar da bu ufak zafer sarhoşluğunun sizin egonuzu ne kadar da kaf dağına çıkarmış. Gerçekten üzüleyimmi halinize bilemedim..
09-05-2016 19:30
bull of kadıköy ergin ataman gelecek yıl bütçe bulmaktan o kadar umudunu kesmişki kadroda olan yabancıların mukavele uzatmalarını istemiş kendide çok iyi biliyor ki galatasaray odeabank sadece mevcut yabancıları ile euroleague de kümede kalma savaşı verir burası eurocup değil burası her şeyin bir numaralı isimlerinin oluşturduğu bir ligdir
09-05-2016 18:49
aaa yanlış okumuşum genel olarak bahsetmiş, baskette en büyük markası dediğini sandığım için öyle yazmıştım
09-05-2016 17:32
aaa avrupada en büyük marka mı? bu adam tam fanatiklere göre konuşuyor ama asıl basketten anlayanlar gülüp geçiyo
09-05-2016 17:30

Yorum Yazın


Tweetlerimiz